Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vajon kire gondolsz.....
Ááá, néha pihenni is kell... Persze, ha van önként jelentkező...
De most én is pakolászok, mert már 3 napja kerülgetem a bőröndöt a szoba közepén, ideje elrakni...
mért mész nyaralni v mi?
Megyek, váltok némi €-t. Addig csináljatok megint egy kis balhét , tegnap is olyan jót röhögtem.
O.K. de előbb tedd ki a 18+ karikát.
...ha már gatya se lesz rajta, ígérem, megint lefotózom...
...ja, hát a kulcs az itt van nálam, nem gondolod, hogy ott hagynám...

Polo, most nézem: "jobb, mint az ABUS granit..." ...és milyen igaz!
Zseby vazzz" ne száguldozz annyit, szegény maciról lerepült a ruha is.
naná
Remélem tavaszig készen lesz!
nekem is ilyen kulcstartóm van hozzá bár maci nincs rajt de nem hagytam ott vele nehogy vki elvigye
CBRt vittem csak Rs még itthon van az pestre megy majd szervízbe
Legalább a macija vagy valami vele van? Nehogy hanyagolva érezze magát...
Az enyém sem egyedül alszik, van neki egy GPZ-barátnője...
Meg egy ilyenje is:
Én is bevittem Fehérvárra. De bármikor mehetek érte. Most akkor mi a helyzet az RS-el? Azt vitted vagy a CBR-t?
nekem el kellett vinnem fehérvárra mert a kocsi nem fért be a motroktól a garázsba:S az udvaron meg inkább nem tárolom
Ha az idő engedi akkor előveszem. Nem csinálok nagy dolgot a téliesítésből, lesz itt még jó idő (remélem)!
Az tuti, hogy kapta az oltást... Kykee-mackó szavaival élve: majdnem behánytam a röhögéstől... De hát erre mondják: amilyen az adj"isten, olyan a fogadj"isten...
ja azt tegnap este még láttam de akkor már elég hiányos volt az adatlapja
Szerinted? A fiúk feldobták ide a linket, onnantól kezdve teljesen mindegy, hogy milyen nevet ad magának, mindig ugyanahhoz az e-mail címhez fog tartozni... Annak meg mi értelme van, hogy valaki álnéven fut az iWiW-en? Ha meg ott hagyja a valós adatokat, akkor nem kevesen röhögnek rajta, illetve kiderül a valóság, ugyanis az ide leírtaknak 99% egy hatalmas KAMU!
igaz tényleg amugy te motorozol még? rég láttalak
Majd szóljál ha mégis előveszed. Szombaton voltak megnézni a motoromat, de a hölgy nagynak találta és visszalépett. Pedig nem is naaaagy....
Tegnap olvastam mi ment itt, de nem akartam hozzáfűzni semmit. Annyit nem érdemel a kisasszony. Oltottátok elegen.
de az iwiwről mért törölte magát?
Áááá, már álnév sincs, tiplizett az egész iWiW-ről... ...na, most meg majd kunyerálhat meghívót... Viki, küldjek?
én tegnap mentem idén utoljára bevittem a picikét a telephelyre fűtött helyre de ha lesz még jóidő és megéri előszedni ugysem bírom majd megállni h ne vegyem elő