Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

imádom, mikor becézel
sharks-szal nem játszotok?azt megnézném
Engem is bekostólt a kis buzi replika motoros!
Tényleg eltörött?



Kaaaammmmúúúúúúúúúúúúú
Én mentem előtte!
Korábban én is nagyjából ezt gondoltam a játékról. Aztán amikor kiöregedtem a soccer-ből ( kapus voltam egyébként ) akkor jött az ötlet. Csak, hogy érzékeltessem, egy átlagos ( pl a mi csapatunk ) csapatnak az offense-nek van 27-28 play-e. És ezek mind mehetnek jobbra vagy balra. Tehát ez 54-56 play amit az összes játékosnak tudni kell betéve, különben szart sem ér az egész. Én defense játékos vagyok, nekünk még nehezebb mert az első 1 másodpersben kell leolvasni a játékot és asszerint védekezni. Egy rossz lépés és véged, máris kapod a yardokat. Ész nélkül is játszik sok csapat itthon, nem is jutnak sehova. Mi jövőre a divizió II-ben indulunk. A www.ujpestbulldogs.hu oldalon kint lesznek a meccs időpontok. És persze dehogy gáz ha bárki kijön akit érdekel.
Az tényleg 1 nagy baromarcu volt!
Ne idézőjelbe tedd,az tényleg úgy van!
es olyan kisujj-toresben is regen volt reszem
multkor az irányítonak volt vmi gerincsérülése(nem jut eszmbe a neve,talán L-el kezdődik) de így is játszott,és kapott egy hatalamasat,látszott rajta h mindjárt összeesik kb,de azért még vitte tovább a labdát egy játékossal a nyakában vagy 10 jardot!kemény volt!
Nem eldobta magát,én ugrottam rá!Nagy különbség!
De nem látott még ilyen jó fart ,mint az enyém
meg...
lehet, hogy delutani kis baratunk is CSAK EZERT a kepert vette meg az ujsagot es melengette vele a kis "semmikejet"
hülye segg... Szeretlek!
Azt amikor eldobtad magad a fenekünk láttán?
Tényleg megtaláltad...?
Mitől?Pici harmat vitéz,súgd meg nekem
ma még nem
Jaaaaaaa, akkor mar ertem, miert a Testulet tagja
én is azt hittem, hogy nem történhet meg, de eltöltöttem it egy rövidke időt és
azt vettem észre, hogy nincs egy jó ruhám, amit felvehetnék
A mai meccs az egyik leggyengébb csoport az NFL-ben. De ugye ez olyan mint a forma1-ben az uccsó csapatok. Azért ők is hasítanak mint a baszki... A mai meccs a csoport két első csapata között. A Tampa meglepetés, hogy 7-4-el áll. Elvben a Saints sokkal jobb. Szerintem nagy meccs lesz.
Hát az attól függ...
Nem, én nem,olvasni sem tud a Maci!
mit veszíthetsz?
Hogy mit bír a test és mennyire fontos a jó technika és a védőfelszerelés... a múltkor bemutatót meccset játszottunk egy lőrinci sportnapon. Az ott lévő fiatalok elkunyiztak egy labdát és elkezdtek bohóckodni. Az lett a vége, hogy az egyik srácnak megsérült a gerince. Mentő, vákumágy meg minden... Azért is lettem defense játékos mert jobb adni mint kapni a tackle-t...
mostmar tagadod? szegyeld magad! a multkor meg a kozos fototokat mutogattad, valami ujsagban...
biztos?