Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor motorozunk?
nekedis jóreggelt
kicsit lemaradtam... álnéven?
Magasszintű jó reggelt, motorozó nők és motorozó nőket sűrűn látogató, hímnemű egyedek!
.....és iiiigeeeen!
háháhá tényleg
igen-igen ...hát motorostársakra itt ugy érzem nem talál...ezek után...dehát csak magának köszönheti...amiket írt...hát az minősíthetetlen
Bazze, nem hiszed el, megtörtént... már álnéven fut...
Ha visszaolvastál, akkor látnod kell, hogy kissé nagyarcú hangnemben nyilvánult meg sötétke... Mindezt 0 tisztelettel. Erre csak válaszreakciót kapott.
Sziasztok!Visszaolvastam már miből indult ki ez a nagy "háború" nem bonyolódnák bele...csak döbbenten olvastam a megnyilvánulást...ááá ez szégyen...én nem ezért járok ide a fórumra...h nyírjuk egymást! Megkérném az illetőt ha vkivel vmi problémája van azt máshol és más módon intézze el ha már így felvágták a száját.Csak ennyit akartam.És BÉKE
Széles utat minden motorosnak
Lányok,lányok,micsoda háború!
azt rád bízom....
na télleg pá.
...hát a malac?
Micimackó.
Róbertgida.
Kanga.
Tigris.
javagyúúúgy....ezért az álarc....
aszittem zorrora asszociálsz.....
zsebibaba
nem érzem a tekierőt...
tekierő antonio.
najó.


tekierő.
Antonio.
azé a "szeretlek" maradhatott volna...
furcsa lány,hát még az aláírása:

"Tudod az meg mi? előbb gondolkodjál aztán írjál amúgy meg akinek apuci alá tolja a mocit attól nem is lehet mit várni ezért megbocsátok pá: szeretlek bárcás kurva"


utánanéztem.

a tekiero ("nemes egyszerűséggel" csak te quiero) a szeretlek, a pútá (ami egyébként puta) meg a bárcás qrvát jelenti.....

Zseby: előző komment visszavonva,vétel.