Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. ahhoz kevés vagy, hogy a lelkivilágomba belemássz, vagy bármilyen szinten is a közelébe kerülj
2. képzeld, sokszor én is kiakadok a női sofőrökre, de a férfinak nevezett trottyok is tudnak ám alkotni rendesen
3. csak egy javaslat: amikor degradálóan általánosítasz, kérlek, ne a saját csajodból indulj ki...
Ohh,sorry miss Zseby Ghost Rider,h belemásztam a lelkivilágodba !Nincs veled semmi bajom,csak tőletek nem túl széles az út !Megvan a véleményem a női sofőrökről ...Életveszélyesek vagytok,legyen autó,motor,ürhajó ...mindegy...találd meg a helyed...na puszi Tündérvirág
Persze, hiszen a FÉRFIAK-nak külön kiváltságaik vannak a motorozás terén... De szerintem itt aztán mindenről lehet beszélni, csak nemek harcáról nem... hiszen az egyik oldalon a nők vannak, de a másikon...? Ugyan már... ezért tényleg nem kell idejönni.
Köszönöm szépen, hogy "emeled" a topik fényét, ezennel tiszeteletbeli "Motorozó nővé" avatlak.

Kerülöm a konfliktust és a meddő vitákat, úgyhogy lépek is, legyen szép napod!
Ez piszok jó! Végignevettem az egészet... Nemek harca! Habár sztem is csak feltűnési viszketegsége van egy motorozó csajszinak! No nem bántású"l, de így van!
Drágám, megnyugodhatsz: égeted te magadat egyedül is...
Maradjatok már csilli-villik!Gondolom első a ruha itt is..Ha már a szánalomnál tartunk,ezek a vasak férfiaknak készültek,nem kis lányoknak.Mit akartok?Tiszta szégyenek vagytok!Kinek akartok bizonyítani?Játszátok a nagy motorost,közben meg csak leégetitek magatokat.Miért nem quadoztok,azt még ellehet nézni..Amcsiban lelövik a motoros nőket,mert nem férnek bele a státuszba.Csak leégettek minket...lássátok be!Hátul a helyetek a picsavillantón!
Hmmm... azt hiszem, meg is van a gazdája...
Örülök, hogy tetszik! Még van egy kawásom is.
Igazad van...
Képzeld, már elkérték tőlem a kis biker képet, amit tőled kaptam, úgyhogy nagy a sikere...
Hagyd a francba Zseby, nem ér annyit, hogy fecséreld rá az időd! Mr Szánalom a köbön.
Istenem, de szánalmas vagy... Őszinte részvétem a barátnődnek...
Miért milyen egy igazi férfi?Habár ezt egy kevésbé ""igazi"nő nehezen tudná megfogalmazni...nem akarlak túlterhelni..Inkább arra készülj,h tavasztól ne akadályozd a forgalmat!Azaz maradj a kaptafádnál ...Te..konyhatündér,bár sztem ott sem találod fel magad,nem csak a pályán
Nézd, én nem sértegettelek, csak nem tudom, hogy mi értelme van, hogy egy NŐK-nek szánt topikba írogatod az öntelt hozzászólásaidat. Abban meg azt hiszem, megegyezhetünk, hogy jelen témánál kicsit nagyobb a létjogosultságom, mint neked. Bár, ha jobban belegondolok, az igazi férfitól messze vagy...
Megjegyzem, te valóban max. csak ígérgetni tudnál, de tőled talán még az is nevetséges lenne...
Miért?Ígértem valamit neked?...Inkább Te menj a hogyan főzzünk makarónit a kimotorozott pasimnak c. topicba.ha meg nincs nyiss egyet-Ott a helyed...Te...Panni robogós!
Ne haragudj, de nem mennél inkább a "seggetcsinálokaszámból" c. topikba?
Jól van na csak vicceltem. Szerintem nem kérdés hogy az rs-t tartsd meg...
Nők..Utazásban csak hátráltattok..Pl Hayabusagirl 130-140es tempóval...hmm...a 125ösök közt talán vagány lenne.De még jobb..menj a chopperesekhez,na de egy busával a choppisok közt?!Hmm.
Szerintem csináljatok saját bandát...mi meg megyünk a szag után:)
Kaptok egy hét előnyt...a cél szeged - eger!
A tét?hmm...ne nagyon rágózzatok,mert hamar elfáad az állkapcsotok!
nem az enyém de nem marad a 2 csak télen hogy adjam el...tudod majd tavasszal
Azért nem semmi! Egyeseknek két motorjuk is van...
hát remélem is
nemis rossz ötlet
hát jah inkább te voltál itt régen hm hát most megvan még mind2 ráérek télen eldönteni h mi legyen de ugynézki rs marad
Ahogy elnézek itt egy-két hozzászólást, asszem ideje lesz nyittatni egy "macsó-wannabe" c. topikot...

...de azért a kivétel terén is érhet még meglepetés...