Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem kis darabok az biztos!bár egymáshoz viszonyítva(tehát tv-n nézve) nem tűnnek hatalmasnak.aztán ha civil áll melléjük... nah nem offolok ám.de azé még 1 kérdés:ér annyit a meccs h megnézzem?

Még várnia kell !Nem adom könnyen magam!
Mondtam már, hogy szeretlek?
szerintem nem normalis, amit magukkal tesznek. szelben, hoban, fagyban is jatszanak es ha valakinek nyilt torese lenne, meg se nyikkan... es hat magatol keves ember none meg ekkorara viszont ra kellett jonno, hogy nem is olyan buta jatek, inkabb szorakoztato!
majd ha lesz meccsed, szoljal, es ha nem gaz, elmegyek, megnezni!
Akkor még nem voltam ott,később találkoztam velük,de akkor már syrus a sajt mocjával volt!
Az én kis testem sokmindent kibír!
annyira nem, de mit tegyek, már nő a cicim és rendszeresen sírok ha valaki felbosszant
Jaaa... uncsi soccer... az amik egyébként is úgy különböztetik meg a két sportot. Az európai foci az a soccer, a football az meg amit mi amifocinak ismerünk... fura népség de egy NFL meccsért a helyszínen megtekinteni... sokmindent megadnék...
Na ácsi én nem ami foci csak simán foci!
Kicsi homokvárépítés lesz meleg homokzsákokból meritve apró kis rózsaszín homkozólapátokkal
Az NFL az egyik olyan sport ahol nincs dopping ellenőrzés... Én voltam kint 2 éve college drift előtti edzőtábort sasoltunk meg... Hallod, azok ott nem emberek... 195 centis pali, 114 kg és a 40 yardot 5.6 alatt futja... még nézni is rossz volt...

Csak semmi karolgatás!És amúgy is nem nekem akart hátulról beakasztani!
ez IGAZAN gusztustalan volt!
remelem a reszleteket NEM meseled el
Syrus a kerek, fekete-feher labdavar zsonglorkodik
Dehogy, ő már kész van, neked ad annyit...
Neked elég 1-2 hét? Hát.....
DE LEGALÁBB VÁLLALJA
NFL-rol volt szo. azt is birja a kis tested?
Melyik csapatban? Én az Újpest Bulldogs-ban. Line Backer...
várod már, mi? te kis huncut...
ora szerint 248 volt a vege, de az enyem egy kicsit oregebb a tiednel
Visszaolvasgattam...hát minket jó hülyének néztek délben.De ha ő ettől boldog,hát legyen büszke magára.Minek bizonygassuk amit úgyis tudunk?