Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már itt sem vagyok
Olyan édes, hogy romantikusan elcseverésznek a pasik a nők topikjában...
...még is csak itt érzitek jól magatokat, mi?
Igen. A motorozással csak próbálkozom, ami fociban lassan hivatalosan edző is leszek...
Bár most nézem, hogy a csoportban a Tampa a Saints előtt van, nem is akármilyen eredménnyel...
A focit!
És te nyomod is?
Amerikai foci... de asszem ezzel lassan űber off leszek itt... kawasaki, hapsi vagyok, motorozni sem tudok olyan nagyon... ráadásul még a foci is... Ki fognak csinálni a nők...
Mondjuk a mai meccs nem lesz egy nagy menet, a Tampa elvileg nem egy nagy feladat... de a Saints bármikor képes botlani. Tavaly nagyon szurkoltam nekik...
Mit is?
Nézem, mert csinálom és sokat lehet belőle tanulni. Na meg rajongani sem olyan nagyon rossz...
Maci ha itt be akarsz vágódni van 1 tuti tippem:végy 1 motorinfót.........
Hidd el nagyon ott leszel !
nézed,vagy csinálod?
oksa tesó.
Hoppsz mindenki elköszönt? Na akkó jóéjt! Nekem mondjuk még van 2 óra a közvetítés kezdetéig. Sport-tv...
Na skacok.
Mára ennyi voltam.Jó éjt mindenkinek.

Holnap végre hétfő,melóóóó,hurrá!
Már csak 3 perc
Híjjlakk
Azt amire gondolok... azt inkább hagyjuk. Szerintem. Jelentem kivertem. Mármint a fejemből... szóval izé... na mindegy...
akarja tudni a harapos lo!
ongyilkos akarok lenni? nincs nekem ekkora kinom az eletben, hogy ezzel vagjam vegkepp haza magamat
Jó éjt
Mire gondolsz?
Na azt, sűrgősen verd ki a fejedből!
Erről is.
De te honnan tudod?
ooo, de kis izeeee vaaaaagy
legalabb hagyhattal volna egy kis meglepit Ritanak is! hatha szegenynek elmegy az eletkedve

Te még wswtlwg valamikor valaha megtudhatnád, de az almádi fiúpáros tuti nem Nekik még az esélyük sincs meg