Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, tudom, de ez rég volt. Azt hiszem akkor is az érvényes, dátummal ellátott adásvételi mentesített a felelősség alól.
Nem tudom tudjátok -e
Hogy a forgalmi alján van egy perforált rész.
Motor vagy autó eladáskor ezt le kell tépnie az eladónak .
Attól még érvényes a forgalmi, de a vevőnek át kell iratnia záros határidőn belül.
A letépett részt kell az Önkormányzatnál az adásvételivel bemutatni hogy már nem a te tulajdonod a gép.
Mert sajnos ha ezt nem tesszük meg , akkor a vevő akkor iratja át amikor akarja a büntit és minden
egyebet nekünk címzik.
Sőt a tilosban parkolást is .
Bocsi, de gondoltam jó ha tudjátok.
ma már azért másképpen működik. Eladáskor be kell jelentened az önkormányzatnál, így kapsz egy igazolást, hogy eladtad. Onnantól kezdve minden felelősség alól mentesülsz.
Jó éjt mindenkinek!
Gondolhatjátok, hogy mit írtam alá...
az szép...
de aranyos...
Én egyszer egy autót adtam el, majd kb 3 év múlva jött valaki, hogy szeretné átiratni, és írjam alá naki az adásvételit, mert még mindig én vok a tulaj... Kinyomoztam, három tulaja volt addig...
szia neked is
Sziasztok Mindenkinek!
Na igen, délután egyedül tartottam a frontot!
egészen addig a pillanatíg úgy voltam, hogy olyan szép emlékekkel távozott tőlem, amit majd az új gazdival is meg fog élni, és ugyanúgy a kis szívéhez fog nőni... hát nem így let...
és akkor mi lett?
Szólítottál?


Megkeresett a biztosító, hogy kárt mérnének fel, mert én balesetet okoztam... érdekes egy picit ledöbbentem, majd mondta a rendszámot, és egyből tudtam... ( nem iratta át, levette a rendszámot )
vagy az eladásra gondolsz?
összetörték?
a kis nsr emnek van vége... nem bírt magával a tulaj és...

Igaz, Cicát is szeretem...
hát de most is van gyönyörűséged nincs vége semminek
köszi... kár hogy volt... ... már vége mindennek, mindennek...
arra az nsr-re nem kellett az anélkül is gyönyörű volt
A kis nsr emet szerettem volna neonoztatni, de nem jött össze, elteltek az évek, most meg már nem érzem azt, hogy csilli villi legyen ennyire, max egy két ledecske...
tök tetszik a neonokkal a mocid