Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én szövegem Oké,menj csak egyedül a kis FZ1-eddel! Hmmmmm én meg még meggondolom h gixxivel menjek, v R6tal, v Eriggyel
Nem tárgyalok veled, öri hari van! Egyedül megyek motoros talira!
háhá szívtad mer hazaért anya holnap reggel fél9kor lesz motorostali szombathelyen! megyünk?
hát nem is:P:DxD
Micsoda családi vita Ne hagyd magad!
nah erről beszélhetnénk h ki szakadjon ki a gép elől és ki csináljon hasznosat.......megin a hülye gép előtt ülsz,ahelyett h az egytlen édes kicsi pici lányodat vinnéd motorozni
Nocsak! Előkerültél? Tessék kiszakadni most már a gép elől és csinálj valami hasznosat!
Hello Mindenki!
Hello! A kitti is a gép előtt ül, csak ő most az msn-t nyomja. Azért köszi, átadom neki.
hello-hello!Üdv a Kittynek is!
Megkaptam, köszönöm.
Szia, elküldtem a meghívót.
bocsi az arendas egy s-el
kéne a meghívó ha megvan még....:$ arendassjozsef@freemail.hu-ra:) előre is köszi apum nevében
Meglesz még jó pár napig, ha kell neki szóljatok nyugodtan.
szia Tomi:)
köszi aranyos vagy,nekem mind1 ki küld neki,majd ő eldönti,csak most éppen alszik az Úr...:D (addig is enyém a gép )
Szép jó estét a hölgyeknek Látom meghívó hiányban szenvedtek, én már elpazaroltam 2-t most i van egy és nincs kinek küldeni, ha kell szívesen felveszem édesapádat. Na nem is zavarok tovább, sziasztok.
ja szar érés dehát ezvan
jah az még a szerencsésebbik ha elállt:D én is voltam már ígyxDxDxD:D minden volt rajtam,meg egy farmer:D
hát minden volt rajtam csak bőrgatya nem:D csizma buko keszyű kabi:D de túléltem:) benzinkúton kávé meg kajáltunk egy jót elment az eső és mentünk tovább:) meg kellett állnunk mert végig az esőben jöttünk de fél óra alatt elment:)
Marcs és legalább farmerba voltál amikor eláztatok?
jaja ííígy van ahogy apu leírta:D hayabusagirl apumnak kéne iwiw meghívó,ha még megvan...dehát ugye ő ilyeneket elfelejt a férfi eszével.....
Szasztok lányok! Mi voltunk, mi hát, a Kitti is velem volt. Valóban mentünk a mocsai felvonulás után Pestre, de utána vissza mentünk Mocsára. Kitti most nincs itthon, gondoltam irok egy pár sort helyette. Remélem nem baj, tudom hogy ez egy csajos oldal.
oké:D
Nem mondom hogy nem lehet.Én elbúcsúztam tőlük mikor mentek felvonulni.Attól még visszajöhettek.Tőle kell megkérdezni inkább.