Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon könnyen lemondanak az állatokról.Szegény öreg mamikákat meg sajnálom ha el kell altatnom a kis kedvencüket
ó, ezt elhiszem Én a macskákat imádom. Új hobbym, hogy a céges macskákat etetem, meg miegymás. Fifikás macskák, olyan akciókat kiviteleznek itt az udvarban, hogy cak lesünk.
A másodállást meg emlitettem a szervizben.Összepasszol a két meló
Emberek Tengerimalacom nekem is volt. Daganat nőtt nőtt a fenekén,és nem lehetett megműttetni, asszem 5 évet élt. A macskámat meg az egyik ismerősöm passzolta le, mert utazott vidékre. Na, azóta sem jött vissza..
3 napja vittek el tőlem 2 kiskutyát.2 naposan kerültek hozzám mert nem fogadta el őket az anyjuk.Sikeresen felneveltem őket,de volt ám bőgés!
Sokszor majd megszakad a szivem.Akkora szemét emberek vannak.A tengerimalacom is úgy lett,hogy behozta egy faszi mert neki már nem kell,csináljak vele valamit mert agyoncsapja.Meg azt mondta hogy öreg a malac és ne otthon pusztuljon el nála.Azóta 2 évet élt nálunk,és a világ legédesebb malackája!
Én ezt a melót nem tudnám csinálni. Februárban beteg lett a macskám, aztán bekómált egy antibiotikumos szuritól, majdnem megdöglött szerencsétlen. Keresztűl vágtattam vele alakótelepen. Hát, kivoltam...
Én magas vagyok,nekem meg a hátsó ülés a kényelmetlen mert a nyakamban a lábam
A döntés nekem is nehezen ment,aztán elég volt egyszer ráérezni.....az esésünk óta még vannak bennem emlékek,de már újra a régi vagyok.2 hete mertem megint szerpentinre menni,de megérte!Nagyon élveztem.
Én a sportmotorokat imádom, és ha van rá lehetőség, csak felülök rájuk Kipróbálni meg nem tudom őket, mert alacsony vagyok A lábam a levegőben valahol....
Nem,csak mellette vagyok.Műtök,oltok,labor,stb.Azzal a reklámmal szoktak szadizni mert van egy srác,aki mindig akkor jön csak ha én is ott vagyok,és hogy miért nem hivom a lakásavatóra,meg ilyenek
Én nem szivesen adom ki a kezemből,csak akiben nagyon bizom,annak.Én nem szeretném kipróbálni más mociját se.Ilyen vagyok,félek hogy összetöröm neki bármi végett.
Na, most az a reklám jutott eszembe: az állatorvos, meg az asszisztens csaj.
ÉS mit csinálsz ott? Állatorvos lennél?
Nekem nincsenek ilyen gondjaim. Csak bedölni nem merek vele
Azért alakulgatok, büszke is vagyok magamra
A régi helyemre megyek vissza.Állatkórházban dolgozom.
Nekem az a "mázlim", hogy az összes motoros ismerősöm nagyra nőtt, elég magasak, és nem tudják magukat ráhajtogatni a gépemre.
Így van vele kollégám is. Gixer750-ese van pályagumival és mégis 6 kör után lekörözöm a H.ringen.....nem bízik a motorban és a gumiban.....
Műtöttek és nem mehettem előbb dolgozni.Majd megőrültem itthon,a jóidőkben nem tudtam motorozni
Én is odaadtam a hayát a tesómnak 3 napra,de aludni nem tudtam,annyira féltettem.Fudcsa volt neki a Marauder után.Az enyémet amúgy kicsit megzúzta a férjem.A bal fele festésre vár.
Danny küldte.....egészen jól sikerült ez a sport túra gumis fotó
Áá, a gép tud kanyarodni, csak én nem
Ez jó hosszú szabi volt
Legalább megtanítanám az ívekre Hondával még úgysem estem
Na igen......egyszer talán, majd valami olcsóbb pályagépre összekaparok, aztán 2 havonta kiállatkodom magam a H.ringen.

Milyen munkát találtál magadnak?
Óóó Sajnálom. Ha akarsz, mehetsz az enyémmel