Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiváncsi vagyok, hogy mit fognak még kitalálni adó címén.
Akkor te vagy az én emberem
140/110es a hátsóm, és valami "jóó" gumi kellene rá. A mostani valami noname márka, és nagyon kemény.
A 250 -es GSX-R -em 1 évre 13000 Ft -ban volt...
Csak már kinõttem szegényt.

Most meg a kW adóm 1 évre: 18000
A biztosításom meg: 29000

Szóval..
Az ám!Főleg nekem!Másodállásom gumiszervizben van és kihasználom a jóságukat.A fél motoros társadalmat én látom el olcsóbban gumival
Ezért jó, ha öreg géped van, és olyan kicsi, mint nekem.: 17 éves, 250 ccm.
A biztosítás 1 évre, a súlyadó, meg az összes többi bohóckodás, max. 15e ft-omba kerül.
Finom csak még soha nem csináltam.Azért alakul,háromra kész lesz
Minket se szeretnek.Minek fizessek nekik?Nem is használom az utat se.És 1800 forintomban van télre a motor,nem 40ezerbe
Huuu. Ennyi pénzbõl egy új garnitúra gumit lehet venni! Inkább erre szednék a pénzt.
Az tudod milyen finom Ma ez a menű a cégnél, csak nem vok befizetve kajára. Anyu meg sosem csinál
Szia Pohi!

köszi. Már el is felejtettem, mi volt ez a kép. Mit keresel? Hát motorozó nőket. Még jó, hogy nem pasikat.

Zsu
El tudom képzelni
Rettegnek tőlem az adósok Ne tudd meg, hogy tegnap hogy kiosztottam mindenkit
Majd írok jelentést,mert ez már látványos gazdagodás .
Tipikus ovis kaja:paradicsomos káposzta.
A teljesitményadó pár száz hiján 20 ezer/félév,a bizti is annyi
Jól megy az új munkahelyen
Huha, mit kell főznöd? Én rendelnék egy hatalmas tál krumplipürét, meg valami rántott husit. Marha éhes vagyok
Megértelek! Biztos egy vagyon a biztosítás...
Isten ments!
Szia Zsu!

Hát az utolsó fényképed nagyon muris van benne valami de különben is mit keresek ebben a topoicban?
Bár én nem tudok motorozni vele,télre kivonattam a forgalomból a hayát
Azért ne alázd le nagyon!
Köszi!Egy legkedvesedd barátom sradja ma kel életre:váltót kap.Alig várom!
Szia!
Hát tényleg belevaló csaj vagy!
Le a kalappal!
Kicsit le vagyok maradva mert ma a fiam kivánsága lesz az ebéd,de nem igazán akar sikerülni