Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bátyám is feladta a motorozást hogy lakást vegyen.Hiányzik neki de el kell fogadni hogy a család az család...
Így van, nem kell az alamizsnájuk...
Ja,nem is dicsekedtem Nektek!Szombattól végre újra dolgozhatok!Aug.1 volt az utolsó munkanapom!
El, mert minden pénzemet beleölöm, és ideje lenne felnőnöm.....lakást venni vagy építeni. Majd egyszer lesz egy másik......bár őt soha nem felejtem el . .
Nekem is csak B2 van. Csak hát a naívitás....
Nekem se megy a bónusz,hogy visszamondtam a biztit,de igy jobban járok anyagilag.Ott egye meg a fene a bónuszukat!
Szadomazo
Eladod a gépet?
Béééb elfenekellek
Két év után jár a bónusz, de nem egy nagy összeg, A0 és B1 között 200-250 Ft-ot spórolok. De most, hogy eladom a mocit és nem lesz egy darabig járművem, így úgy tudom bukom azt a kis B1-emet is fél év után.....
Lehet benne valami.
Ehhh Ennek nem fog örülni, ha bejelentem neki, hogy túl okos motorosrendőrnek
Tavaly és előtte az Allianz volt a legolcsóbb, de valamiért felemelték az árakat, gondolom sok volt a motoros okozta baleset......és nem volt szükség már ránk. Rontottuk a statisztikát.
Én is tervezem a váltást. Csak a bónuszban bízva nyitottam meg.
Engem is büntettek már meg,de csak egyszer nem mondom hogy tanultam belőle
Hát rendőrtisztek nem nagyon motoroznak főállásban. A legnagyobb esélye akkor van, ha közlekedési helyre megy parancsnoknak és ott van motor, akkor ráülhet néha....
Igen,Allianz.7500/negyedév
Én is róluk váltottam a Postához, mert itt volt a legolcsóbb, a mávot meg a köbe-t leszámítva, de azok nálam nem számítanak biztosítónak....
Pohi, hogy lehet motoro rendőrnek "menni"? Vagy jelentkezni? Egyik ismim ez akar lenni, és most elős az RTF-en.
Allianz -nál!
Úgy tutom, hogy itt a legdrágább...
Sokat már nem, mert a nép nem bírja már sokáig aztán lessz parasztlázadás......bár egyáltalán nem kívánom.
Nem tudom hol biztosítasz, de nekem drágának tűnik.....nekem az R1-re 6200 Ft/negyed év....
Gyorshajtárért 300000!
Ez már éppen elég...
Az AVON -nak vannak ilyem méretû gumiai.
Még jó . Bár Robert "DeNiro" őket kereste a Stardust című filmben.......jót nevettem rajta, ilyen szerepben még nem láttam, csini volt szoknyában kipúderozva a rettegett Shakespeare kapitány . Ha nem láttátok még akkor iránya mozi nagyon jó film.