Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estééééét én is!

Dusssssz majd akarok tőled valamit
Ne viccelj, én hívom őket pupákoknak... Amikor bejelentkeztek, mint pupákok, olyan volt, mintha az anyjukat hívták volna...
Gyááá, megelőztél.
Szép jó estét!
Hello Pupákok.
Sziasztok, pupákok! Látom, bejött ez a megszólítás...
Szasz, pupáktárs
Sziasztok!
Én meg csak úgy beköszönök, mint pupák...
nem motorozó férfiként beköszönök
pupák
Úgyhogy az idei motoros pályafutásom egyenlő volt a nullával majdnem csak.5000 km az nálam semmi
Holnap még ráérek,szombattól nem csak este
Azt hitték hogy rákos vagyok.Ez volt júniusban.Aztán most lett vége az egész tortúrának.Petefészek-cisztával kétszer műtöttek ezalatt,de az lett a vége hogy az egyiket kivették,
Majd holnap
Nagyon élveztem a társaságodat,de sajna le kell lépnem.Még az ovi előtt el kell mennem ide-oda.
Miért műtöttek meg?
A kutyát anyunak vettem,szülinapjára, el is kényeztette a kis dögöt A macskáim nagyobbak nála, aztán folyton megy a kergetőzés a lakásban Jól megvannak egymással, pl a fekete-fehér macskámmal (béluci) egymás mellett alszanak, meg minden.
És a kutyád?Most látom csak,vele is büszkélkedhetsz
Az ilyen sok meló annak jó akinek nincs családja.Ha apa itthon van,én is.
Hiányzott ám a munka.Amig fájt mindenem,addig nem.Csak az volt a legrosszabb hogy nem tudtam motorra ülni se.Néha még az éjjeli ügyeletet is bevállalom csak félek a sötétben.És Te mivel foglalkozol?
Amikor a motoromra gyűjtöttem, akkor dolgoztam 2 behajtócégnél. 8-14-ig az egyiknél, aztán 16-21:00 között a másiknál. 2 hónapig bírtam. Aztán motor meglett, a másodállást otthagytam. Persze nem volt pasim, szóval senki sem hisztizett a fülembe..
Uristen, ez nagyon sok egy nap
Reggel 5 és 9 között kórház.Onnan 5 perc aszerviz,ahol 4-ig vagyok,majd onnan megint a kórház este 8-ig.A férjem Franciaországban dolgozik,és nagyon hiányzik.Igy próbálom lekötni magam.Van mikor 9-től 9-ig vagyok.A gyerekre se jut sok idő,de ha tehetem viszem magammal dolgozni,vagy anya behozza hozzám.
De igen,részletezzem?Hosszú lesz de szivesen leirom
3 cicám is van.Félperzsák és nagy gazemberek.Csak az egyik lány,még meg kell műtenem.Nem szeretnék kicsiket
Nem sok egyzerre 2 helyen dolgozni?