Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Máshol nem igazán tetszik senkinek hogy hayabusám van.
Ezt a "szerencsére" részt úgy értelmezem, hogy máshol volt negatív tapasztalat... Jól értelmezem? Majd belejössz, nyugi!
Ez egy egészen más társaság(szerencsére).Meg hogy ki irja kinek.De már boldogulok....
Mármint mi furcsa?
Más cseten nem igy szoktam,kicsit furcsa ez itt nekem.
Annyira nem irigylem magam,unatkozni se jó egész nap.
Szerintem te totál félreértettél, mert senki sem hisztizett, és a hangulatjelek sem véletlenül vannak a szövegben... egyáltalán nem neked szántam, és nem is csak erre a topikra vonatkozóan...
Kicsit kevesebb rosszindulattal...
Mázlistaaaaaaa... Én fél 4-ig meló, aztán tipli haza és jó kis borozgatós estével zárom a napot...
Ha nem vetted volna észre,én mindenkinek köszöntem egyet.Nem minden emberkének külön-külön.És azt hiszem,egy jó reggelt-től nem kéne ilyen hisztit csapni.Különben se fogok annyit köszöngetni,ugyanis alig ismerek itt valakit.
Ugye? A hajam leteszem az asztalra, amikor X oldalon át azt kell visszaolvasni, hogy "szia Gizi", "neked is szia, Pityu", "jaj, elfelejtettem Prüntyinek köszönni... szia Prüntyi", "semmi gond, neked is szia, Gizi"...
Az ég világon semmi,csak közöltem hogy nekem nem kell mennem sehova,egészen fél 5-ig ráérek itt cseverészni.
Jó kérdés.
Mi a baj?
Nekem ugyan nem!
Bár én nem értem, miért írunk tele oldalakat azzal, hogy mindenki mindenkinek köszönget...

SZIASZTOK! Ezt osszátok be előre...
Ez van,majd legközelebb...
...neked is!
Sajnos mennem kell!
Szia!
Bocs...
Szia!
Jó reggelt!
Ancsa! Nézd, mit találtam neked...
"Gyereket akarni igen nagy elhatározás. Úgy dönt az ember, hogy élete végéig a testén kívül dobogjon a szíve."
csáó pupa2
hát azééééé....
Pupák 2 elköszön.... jó éjt mindenkinek...