Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zseby nem te voltál véletlen Tácon streetfighter shown? csak mert volt lennt egy csajszi de az arcát nem igazán láttam bukó miatt ugyh csak tipp:)
De ha ahhoz is hüle?
Fiúk játéka? Azzal játssz, amivel egykorú vagy...
Az itt megnyilatkozó lányok többsége simán elkenné a szádat.Azt hinnéd állsz,és lelépnél a babettádról,hogy sztenderre rakd.

Hajrá csajok,motorozzatok csak!
Dehonnem! Hüüüüüüülyeeee víííííz!
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!
Sziasztok! Tundyyy, hajrá, hajrá... bár nemtom, felétek milyen az idő, remélem, nem lesz gond...
Úgy látszik, hogy ez a pocsék idő egyesek fejében komoly agysorvadást okoz...
Nem kenyerem a mellébeszélés.
Mi történt itt kéremszépen? Feléledt a topik csipkejózsikaálmából?
Hajrá lányok! Húzzátok csak a gázt!
- Szerintem nincs annál szebb látvány mikor egy csajszi egy nagy vasat bűvöl...
+ tök jól néznek ki a börcuccban
Rövid, ámde lényegre törő.
Te FASSSSZ!
Szerintem neked megártott a sok eső, és beázott az agyad. A véleményedhez még fel sem vállalod magad? Ez szép.
Nemértelek?!Mi a bajod a női motorosokkal?Szerintem jó fejek,és jópáran komolyabban mennek mint néhány pasas.!
Gratulalok! ez igen bator megnyilvanulas volt! foleg igy arc es nev nelkul
neked jobb is, ha nem fozol. bar lehet, hogy nem lenne, aki fozzon rad?
ez nem feltétlenül a "fiuk játéka", kb annyi joguk van motorozni..mint nekünk
Hello lányok!
Én nem értelek titeket ám! Miért nem maradtok meg a fakanálnál? Miért érdekel a fiuk játéka? Mi sem kontárkodunk bele a főzésbe ha nem kell feljavitani! . Na jó, elhiszem hogy jo dolog hisz én is csinálom mármint nem a főzést hanem a motorozást, de nőknek akkor is a hátsóülésen a helye. he-he-he
én nem csodálkozom,de ez itt nem az általános iskola,hogy kötelező lenne mindent elolvasni amit elédraknak.
ami érdekli őket/minket megkérdezik és kapnak is választ (vagy ilyet,vagy olyat).
Tundyyy kérdéséhez csak annyit tudtam hozzászólni.
Ez néha még nekem is sok
CSodálkozol? Jönnek őj arcok a fórumra, és csupán a tömény hülyeséget, baromságot, ész nélküli üres dumát, és fecsegést olvassák....
de meg kell állni.és ázott bőrrel megállni életveszély,minnél gyorsabban hazaérni az a fontos nekem ilyenkor.kiugrani a csurom vizes hideg bőrcuccból,csizmából,bele egy kád forró vízbe....
Enyhe irónia......