Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a tanácsokat.
Szia,

ha beleszólhatok a motorválasztási okoskodásba, olyan mocid legyen, hogy:

1. Ami tetszik - hiába zengnek egy típusról ódákat az ismerőseid, ha Neked nem jön be esztétikailag.
2. Mindenképp érjen le mindkét lábad talppal (és nem lábújjal ) a földre, ha ráülsz.
3. Ha lehetőséged van rá, menj a kiszemelt példánnyal néhány kört - így tudod, mennyire kezes, milyen kényelmes stb.
háát még nemtudom:)
Üdv!
Vannak itt debreceni miss-ízirájderek?
Egy kék (mármint a motor) Bandit-os hölgyet keresek akit a múlt héten láttam cívisszitiben. :)
ragadós
talán eki
füvezni reggel?
Én kifogtam a tipikus, régmúltból ittfelejtett , "mámegintmékelldógozni" ügyintézőt.
Azonkívül úgy kezelte a számítógép billentyűzetét, mint a villám... néha-néha le-le csapott...
Marcs !

Na és merrefelé lesz az a hosszabb ut ?
nekem rendes volt a nő az okmányirodába modnta h vagy leadom és kiküldik de addig nem mehetek v átveszem majd személyesen a nemtom hol:D ugyh majd hétfő tájékán battyogok be érte és akkor kell leadnom ezt...
Nekem vizsga után az "ocsmányirodában" a papírok leadása után elvették a meglévő "B" kat. jogsimat is. Tiltakozásomra, mármint hogy nekem kell a jogsim azt mondta az "ügyifogyi", hogy vezethetek a "lepedőkkel". Elképzelhető, hogy ha mereven nézzük a szabályokat nem lehetne, de azért ahhoz elég rosszindulatúnak kell lenni, hogy ezért büntizzenek.
Az már csak az én véleményem, hogy egy frászt fizetek nekik az ideiglenes jogsiért, mikor ők nem tudnak egy plasztiklapot legyártani, csak 1-2 hét alatt....
Ja, egyébként az ideiglenes jogsira azt mondta az ügyifogyi, hogy az is két nap.....
indulj újra
köszi:)) bátyámé volt:D de még nem döntöttem el 100%ig mert meginogtam... olyan 90% mindenki mást mondd:S énmeg bizonytalan vok egyenlőre de majd ha jobb idő lesz akk elmegyek vele hosszabb távon és döntök:) ja és mindig óvatos vagyok:)
jah, lefagytam
Az "A" kategoria tényleg mindenre feljogosit,Itt az is kérdés hogy elötte mekkora volt,és milyen stílus?
Attól függ, milyen stílusban gondolkodsz... Az "A" kategória sokmindenre "feljogosít"...
Szia( Vicay)!

Ha banditra gondoltál,akkor jól gondolkozol.
Sziasztok!

Most veszek egy mocit,szerintetek milyen legyen ,, A " jogsim van.Én egy Suzuki Banditra gondoltam.
Szia ( Marcs ) !

Szép az új szerzeményed!
Aztán csak okosan noszogazsd ám !
még mindig itt tartassz?
akinek ilyen jó tükre van az nyugodtan mehet jogsi nélkül is