Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
tarka igazgató mester úr,kűldjed be az erikszon házért a alattasodat
A francba, ezekszerint még sem kérdeztek vele a vállalkozói kivétbe
Gratula, ügyi voltál
Köszi!
Hát itt nem marad semmi titokban?
Akkor innentől a helyes megszólításod: Tarka Igazgató Mester ÚÚÚÚÚr?
Én is grat a vizsgádhoz ha kicsit megkésve is!

Fizu témában nálunk is hasonló a helyzet. Mindig a pozitív oldalát kell nézni! Legalább van állásunk!
ÁÁÁÁ! Ilyet nem mondhatott!
Hisz most rúgtam ki! És így én lettem a főfőnök.

Amúgy a mi cégünknél mindenki elégedett a fizetésével,én a főnökével Ő meg az enyémmel!
Tudom, már beszéltem vele! Nagyon készséges volt, azt mondta, hogy a Tarka fizetését átutalja nekem!
Csak akkor faragott rá Tarka ha nem nő a főnöke...
Hisz az Ő póráza is van vagy 2 km hosszúúúúúúúúúúú

Poló!
Ne hagyd magad,Tarkának is van főnöke!

De gonosz vagy!

Tudom....csak az irígység beszél belőled!
Most beszélrtem a főnököddel.Lehet,hogy behívat majd!
Jóóóó....akkor.....

JÉZUSKA

Hozzál nekem "frankó kamerát meg digit fényképezőgépet..."

(ugye hallod????)
Na jó, azért kicsit túloztam, inkább vagyok lógós mint tökéletes munkaerő. Igaz, hogy szabadság nuku, de elég hosszú pórázon vagyok, így az időm nagy részében a neten lógok. Ki lehet bírni. Viszont ha beindul a nagyüzem akkor......
Hétköznap is lehet gyűjteni a km-eket, nekem az elmúlt időben csak ez jutott. De az esti motorozásnak is megvan a maga szépsége. Főleg nyáron, mert akkor már nincsen olyan meleg.

Műszaki cuccok terén jó lenne újítani, de a fontossági sorrend majdnem utolsó helyén szerepelnek.
Frankó kamerát meg digit fényképezőt kérj a Jézuskától mert a telefonnal se képet se videjjót nem lehet rendeset csinálni!
Hűha! És ez lesz a nagy pihi, hogy a hétvégékre koncentrálsz csak?
Hát tényleg te vagy a tökéletes munkaerő!

Kérjél Jézuskától egy új telefont és azzal majd jobb képeket tudsz csinálni!
Szia!

Remélem jövőre több szabadidő jut, mert idén valahogy ez kimaradt. Még betegszabin sem voltam. Én vagyok a tökéletes munkaerő.
Inkább majd a 7végékre koncentrálok, meg talán jut majd egy kis szabi is. Tele vagyok tervekkel, remélem nagy részüket meg is tudom valósítani.

A Mikulásokat sikerült lefényképeznem, de ismét rá kellett jönnöm, hogy a telefonomban lévő fényképezőgép(?) semmire nem jó. Így nem is erőlködtem közzétenni őket.
Hűha polo!

Ez úgy hangzik, mintha jövőre sok dolgod lenne és nem nagyon jutna időd motorozásra!

Amúgy sikerült lencsevégre kapni egy motorozó Mikulást? Vagy végleg lemaradtál róla?
Vajon miért csak csajokat invitálsz???
Szia! Régen jártál erre! Csak nem megbéklyózták a sólymodat?

Jól hangzik a túra terved, de én egyenlőre nem tervezek több napos túrát (legalábbis jövőre), max. 2 napos lesz beiktatva rokonlátogatással egybekötve az ÉK-i részen. Ha átnézünk a szomszédokhoz (szlovákok, horvátok) az is csak egy napba lesz besűrítve.

Ezt a kiruccanást hány naposra saccolod?

Hello!
Polo, Gyöngyi1104, Kizsbegre,BTündér, Babóca, és a többiek:
alakul a túra terv: OSZTRÁK ALPOK-É-OLASZORSZÁG-SZLOVÉNIA-ALPOK KÖRÚT....
persze finomítások még esedékesek, érdekel még benneteket? Ha igen vagy van még ötlet az útvonallal kapcsolatban, jelezzétek.

Jó gurulgatást ( a kaksi idő ellenére...)

Hayapapa
Igen! Ő az ifjonc korából...
És ilyen lesz ha leszáll a sötét éjszaka!
Mert vérmacska!!! Igen ritka fajta! LIMITED EDITION!
Kikéri magának a cicus! Már egy éve nem nyúlt "anyaghoz" Csak akkor tudnám mitől folyik a nyála...
Akartad mondani PAMUK! A macskának odaadhatod karácsonyi ajándék gyanánt. Még örülni is fog! (feltéve ha tiszta )