Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia tündér!Hogy telt a mai napod?Tegnap irtam hogy engem is felvehetnél msn.
Szia Dinó!

Én is Baranyai vagyok; voltam....

Nem tudom látjátok e ,hogy eme nagy fej mekkora agyat tartalmaz...
Látnátok mit rejt a (masz) turbán!!!
ufff!
igazi élharcos...
Íme 1 kép, a jelenlegi Dinóról:
Rock szerint nem köll újjjjjj rája...:-( Végülis nem annyira gáz,sőőőt,nem is nagyon látszik, csak ha jó meg van kukkolva.
Csumitázlak Tarka fiam!
Plasztikai műtétem előtt volt még ez a bőgős kép. Amióta részt vettem a nagy alakítás c. műsorban még csúnyább lettem.
Na hazamegyek.
Átadom a terepet a tár...s......,társk............,tár...s.....ke......,ööööööö, a délutános műszaknak.
Szerbia-montenegro.
Puszi Ancsimami.
Golf géptető sajna a habokban! De még érdeklődöm.
köszönjük:)))
Gratuláció Neked és Anyudnak a jogsikhoz!
Ő Sugár Réj a sugár bandából??
Dinó prímás nagybőgőse!
Nah látom ilyen is van, majd szólok anyának, h majd hamarosan írjon ide, mert ő tegnap tette le a jogsit A+ ra:)
Most készülünk egy TZR-t venni nekem (50es gép), amit vszeg anya is használni fog, aztán majd át ül faterom motorjára, akinek már van egy gs500-asa, és fater is vesz egy uj motort ami apáé lesz, a gs anyáé, enyém meg a kis yamaha:)
huh ezt már én se értem :D

Nah mind1, majd idecsalom vhogy anyát :D
amugy nekem is most sikerult a jogsim, de az mind1 :D (M)

nah csókolom:)
Dinót épp a Lóri komponálása közben kaptam lencsevégre!
Szasz Niki szivi!
Sziasztok!!

Már nagyon régen írtam.
Most kaptam egy kis szidást Ancsától hogy elhanyagoltalak Titeket.
Puszilok mindenkit.
Biztos daloltál már LÓRIT a fülébe....
na, gondolom már elindultál, szentendréről csatlakoztam volna... no mindegy, azért elindulok, hátha elcsíplek valahol útközben
Olyan rosszul énekelt,hogy le is törölték az oldalról!!
Sziasztok!!

Én lépek motorzni,aki gondolja csatlakozzon... Csobánka-Dobogókő-Egom-Visegrád....15-20perc mulva indulok...
Zsozs!
BTündér!

Küldjetek egy-egy e-mailt a hayabusaspeedkukacfreemailponthu-ra és elküldöm a cimborám cbr600rr-jének a paramétereit!!!
Sziasztok, úgylátom lassan áttelepül a teljes TL Klub kollektíva ide
Dinó valóban igazi táncdalfesztiválos sztár, mint azt az alábbi videjó is példázza
Dinódalol
Igen én avgyok az a Dinó aki a Sugár Bandában nótázott. Személyes varázssomat honnan ismeri kedvességed???

jaaaa, és persze heló mindenkinek ( mert a "szépjóreggelt!" már nem esedékes...)