Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen,mert kimosta a tőkébe bele kokszosodott olajt
lime zöld fejek ez király
Jogos
Akkor úgy mondanám hogy egy szezon alatt max ha 4000 km megyek. így 4000 mindig cserélek olajat :)
ilyet szoktam én is venni, csak most már olcsóbb a gázolaj
Én a xadon gondolkodom. Kocsiba töltöttem, hidegen teljesen megszüntette az indítás utáni pár másodpercig tartó (amúgy nem vészes) hidrotőke csattogást.
vannak tesztek vizsgálatok fent a neten már nem tom merre leltem és azok szerint ugyanazt a minősítést kapta mint a mobil1 5w-40 mannol 5w-40. így mertem belerakni a kocsiba, azért utána jártam mielőtt használtam volna a nagykerben is csak jó tapasztalatokat kaptak vissza rólla. igy a 1,9dci motoromban a kocsiban amiben 80ezerkm-van én azt használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. előtte mobil 1 volt és nem tapasztalok semmi különbséget.
"tudta ugyan azt mint a mobil1"
Ezek meredek kijelentések mindenféle vizsgálatok nélkül. De maradjunk annyiban, hogy ha megfelelő minősítésű és viszkozitású, nem kamu ismert márkás olajat teszel a motorodba, rosszat nem tehetsz. A többi csak homálykodás. A motornál egyedül a váltó lehet kérdéses, de az adalékolás és kuplung kérdése, attól még az olaj ellátja a feladatát...
az nem kérdés hogy motult rakok bele csak az hogy 5100, vagy 7100. amit kiraktam nem raknám bele semmi pénzért mert nem ismerem, kocsiba raktam már mannol olajat azzal semmi bajom nem volt tudta ugyan azt mint a mobil1. a mannol szar olaj nem lehet csak az a baj vele hogy a nagykerből se viszik a 4t-jét mert félnek kipróbálni, én meg nek akarok a motorommal kísérletezni.
Hát aki évente egyszer cserél olajat annak nem tétel.
Ásványi Legfeljebb félszintetikus, de nem ásványi.
Rád bízom de én full szintit tennék.Én az biztos hogy 7100 teszek bele megint.Évente kibírom ezt a pénzt rá ha már örömet ad :)
Ebben volt 5100 is de nem tetszett.én már csak 7100 teszek bele 4000km ént.
nem érhető el!!!!
Ezt használtam én is a 9-esbe a ti ajánlásotokkal. Nem mondanék rá rosszat, de szerelőm szerint is indokolatlan a használata na meg az ára is az volt, mert én jóval drágábban vettem bele 4 litert.... Motul az jó olaj /ez meg az én véleményem/
Bocsi,,de én olyan szart biztos nem tennék a motoromba,,,nem hiába annyi az ára..../de ez az én véleményem/...
https://alkatreszek.hu/fu_pro_...
például,,,jó,,full syntetic,,nem horribilis az ára!!!
Jááááááj Te Zoli!
fasza occsóó!!!