Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a függőség olyan mintha a repsol olajat csak handába önthetnéd
tisztában vagyok vele hogy a hivatalos a tiszta , ez egy lehetőség lett volna hogy több bájt memó+ gyorsabb net, jobb kamera. ha nem hát nem marad örökké t.mobilos. csak peceredjek meg hogy miért éri meg neki az a tetves kódolás, vagyis az emberiségnek, mert az az energia amiért legyártották az most fucss oda lesz. mert ha bekerül egy fiók mélyére akkor egy ipari hulladék lesz.
én vettem egy függó szamszongot de soha többé nem kell függő még ha utána dobják akkor sem, úgy legalább bármikor bárki használhatja kedvére , a függő meg kuka
Oké, csak csomó mai telefont nem lehet okosban megcsinálni, Androidosnál (tudom ez Windows) meg csomó probléma van utána az OTA frissítésekkel...szóval ezért is jobb a hivatalos út. De amit szeretnél...
Látom már csibészelteted
olajat,de azt nagyon
köszönyük szépen kérdésed minden okés
Na ez mit kajolt? Nem azt amit kellett volna az biztos. Vagy olaj csere elhanyagolás?
Gyermek, család egészség rendben?
Ne filtíkenykedj.
valóban félig van csak lebetonozva az udvar,mert kell bele a kötés erősitő
nah??? igen az van nekem két kártyás de független, és jó nem lefagyós
Folyton ez az építkezés, kell az alapba a cucc
szolgáltató nem kell egyszerű mezei függetlenítő embör köllene raknék egy szmájlit de az is szar sport motor new !
Ha hazai szolgáltatóra van lezárva, és nincs rá hűség, akkor a szolgáltatónál pénzért megcsinálják.
Mixer?
Most valamilyen Microsoft Lumia 640 istenkereke kochengeres faszával irok ide. Erre nem azt mondanám hogy rossz de telkesen más mint a Samsung.
Valaki tid aegiteni abban hogy hol vagy ki tudná kifüggetleniteni?
Dúl a lamúr................
de hobby motornak nálam elmenne,,,itthon rohangálni,,,a nagy meg szépen pihi,,és csak nagyobb utakra,,túrákra használni...
oké-oké,,dehogynem,,,de egy csajnak bőven elég ez!! ,így is 70 LE...meg szép állapotú.meg idomos,,,ez volt a lényeg...
Látom nem fogod a viccet.
Amúgy nem örülnék neki, nem az én stílusom ezek a régi vágású vasak. ;)
Szar?Ezt nem is "hallottam".. Örülnél ha ilyen állapotú motorod lenne apukám..