Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is olvasom végig a felesleget. csak nézz magadköré hány távirányito telefon gps riaszto kapcsolo van körülötted. ez egyben egy dolog lehet.intézed a dolgaid és a 8-10 éves hamarabb elintézné nyomkodással mint Te. jah de a garázskapuddal is lehuztak igy összefoglalva neked nincs szükséged de van akinek igen. Tudod felgyorsult a világ
na,ez egy igazi esettanulmány volt! jól összeszedted a dolgokat!egyetértek Veled. kicsit átesés történt itt a kummünikésenszben a ló túlsó oldalára.na meg amit telefonnal irányít6ok,azt más is irányít6ja...sőt a legmodernebb autóknál beismerték,hogy ha valaki akarja,egy kütyüvel menet közben is belenyúl6nak a kompjúterbe.... nekem is van ismerősöm,aki telefonról irányítja,hogy otthon hány fok legyen neki,mire hazaér... az viszont+lep,hogy már nem kedveled az alkoholt...rendelj egy karton sört telefonon
mixikém 20 évvel ezelőtt azt se hittük, hogy létezik majd telefon zsinór nélkül. Nos én abban az időben is nagyon jól elvoltam nélküle. 5 évvel ezelőtt még táskaszámítógéppel járt mindenki mert borzalmas fontos volt az internetet magunkal cipelni hisz élni sem tudunk nélküle ugye. Én ebből is kihagytam magam. Most már elterjedt ez a lapos buznyafon már nem köll a laptop se. Azt látom, hogy 10 sétáló emberből 8 a telefonján baszakszik meg zsínór áll ki a füléből. Ha összeül a család a bátyám 8-10 éves lányai a levest alig eszik meg már nyomkodnak azon a szaron valami szart Ha ez a fejlődés , hogy idáig sülyedtünk akkor köszönöm szépen magam részéről nem kérek belőle Én vallom azt, hogy a telefon telefonálni való. Az üzleti ügyeimet el tudom intézni a közvetlen kommunikációval is. Azt egy kicsit álszentnek tartom aki azt hajtogatja, hogy ezek a mindent tudó csodakészülékek a munkájához mennyire elengedhetetlen. Nos azt intézze el munkaidőben irodájából Ha van szabadideje akkor meg véletlenül se a telefonjával töltse, mert elmegy felette a valós élet Nem olyan rég indult, hogy a zsebünkbe magunkal tudjuk vinni a netet Aki elengedhetetlen munkatartozéknak állítja be akkor előtte nem dolgozott???
Igen az is lehet mixi, hogy a szarodat már összekapcsolhatod a napellenzővel is
Nekem is mondogatták már, hogy párszázezerért telefonról irányíthatom az egész házat a garázskaputól a redőnyig a lámpagyújtásig akár korzikáról is Én meg mondtam, hogy ez kb. úgy hiányzik nekem mint éhes kutyának a szarás Azt a néhány százezret meg inkább eliszom még ha nem is szeretem annyira az alkoholt, de akkor is kevésbé pocsékoltam el mint ilyen semmintmondó hülyeségekre költeném
nem látom a vigyorgó szmájlidat a mondat végén
na rongybótos barátom itt a nagy faluban is sok mindenre használhato egy ilyen csuda telefon. de röviden annyit mondok remélem Krisztián fiad tulszárnyal . de ahol szekivel találkoztam az Ő nagyfalujában látta azt a viskot amin dolgoztam okos ház na mint én egyszerü naptakaro ugye mert ebböl élek. mivel a mi termékünk is tudja ezt az okosodást ezért olyan biszbasz telefonrol tudom összeokositani ezt a két dolgot. hát ez van . de majd a totoyában is lesz duplatömegü oszt ríhacc .ez a mai világ
Én meg azt sajnálom, aki leragadt az előző évtizedben.
Aki ezt mondja mind az ilyet sajnálom
Dobtól felül jobb lesz picit, alul érezhetően szarabb. Nyűgöket szeki már egyszer összefoglalta.
Hi
C2-nek van valamai nyűgje ? Pl benyapumpa,gyujtótrafó,fesz.szab........
Illetve a nyitot dob mit változtat a moci karakterén?
.
Már ne is haragudj, szeki, de kinek mi a munkája...az okostelefonnal (ezt a fasz elnevezést egyébként) nem csak játszani lehet. Nekem fontos, hogy legyen rajta net, tudjak írni egy pár üzenetet, ha kell elérjem a weboldalainkat, azokon tudjak változtatni stb. Sőt, végszükség esetén még fotózni is tudok vele. A mentőautóban pedig GPS-ként funkcionálhat, ha a másik épp beszarna. Szóval nekem ugyanúgy munkaeszköz.
Meg a nokia E52
a Nokia RH-130-tól nincs jobb telefon a világon
Bocs, hogy belevau, de hagyományos telefonban szerintem az egyik legjobb vétel a samsung s5610. Kb 4 éve használom, üzemidő még mindig 1 hét körül van, túl van már pár esésen ami volt, hogy 2,5-3 méter volt és betonra esett, de még műkszik és az 5 Mpixeles vakus kamerája is a legjobbak között van.
2. tanulj hu dw a gyakorlottól. Neki munka eszköz Ami másnak szórakózás.
Hinnye, ennyi bölcsességet olvasni így reggel
ja mielőtt bárki kérdezné miért veszek rögtön 2 aksit annak tájékoztatásul közlöm azért mert gyakran van, hogy a 6-ik nap elfeljtem tölteni a készüléket. Ugyanis nekem benne van az övtáskámba azt meg felcsatolom aszt gyí dolgozni. Nekem nem kell mindennap munstrálgatni, hogy mennyi benne a kraft. Pont ezért esek át a ló túloldalára ezért jól jön egy tartalék akksi a kocsiban
1
és jól is teszed a telefon telefonálásra való. Hasznos ha van benne egy óra egy ébresztő, egy naptár és egy szervező ezeket a 15 évvel ezelőtti készülékek símán tudják az összes többi csak parasztvakítás hülyegyerekeknek
Az enyémhez most rendelek 2 akksit darabját 1283 ft-ért postaköltség nélkül Egy új akksival az első évben kibír majdnem egy hetet intenzív telefonálás mellett néha úgy kell valahonnan előkotornom a töltőt, hogy hová is tettem egy héttel ezelőtt
Aki meg azokat a lapos szarokat használja szerintem a töltő a derékszíjához van rögzítve
szeki csak próbálgatta azt a telefont, isten őrizzen hogy egy ilyen mikrószar boldogítsa az életem már van egy szangszong ami ahogy írod naponta lemerül kevés használat mellett is. egy sony k800i-m volt de pár napja feladta a harcot így másik után kell nézzek. én is a régi maroktelefonokat helyezem előnybe ezekkel a lapos valamikkel szemben.
Hát nekünk pont holnap jár le a kétéves szerződés a vodánál. több mint 10 éve ott vagyunk vagy 10 simmel.
Mindíg mielőtt lejárt volna a szerződés már hónapokkal előtte hívogattak, hogy ilyen tarifacsomag, meg olyan tarifacsomagra váltsak meg ilyen-olyan telefon stb. Most kutya nem szólt hozzám. Ha Erikának nem kezd baszakodni a telefonja ki se derül. Csak Ő kérdezte, hogy mikor lehet már új telefonokat kiváltani. Hát előkotortam a napokban a szerződést oszt kiderült, hogy most. Qrva nagynehezen felhívom Őket, mondom, hogy lejár szerződés miért nem keresett senki a cégtől, régen a szerződés lejárta előtt állandóan ez miatt zaklattak. Két éve ki is váltottunk 10 telefont a zömét 1 ft-ért. Hát mondja a faszi megnézi a forgalmazások alapján, melyik csomag lenne nekünk jó. Elküldte emilbe, másnap megnézem még sikerült fel is hívnom(mondjuk azóta nem érem el) Azt írta a faszi, hogy az a csomag amibe most vagyunk pont jó nekünk, mert azt maximálisan kihasználjuk. Küldött egy táblázatot telefonárakkal amit a 2 éves hűségre tudnának nekünk prezentálni. azt mondta amelyik simre nem hívünk le telefont tud adni a havidíjból 1000 ft-kedvezményt Hát qrva korrektek az árak, hogy basznák meg az anyukat Csak egy pl.-da. Ha nem veszek a saját simemre telefont akkor kapok havi 1000 ft kedvezményt azaz 24 hónapra az 24 ezredes. 1 ft telefon abba az üzleti csomagba amelyikbe lennék nincs 1 ft-os telefon(két éve volt) a legolcsóbb is 6500 ft. alcatel2045 Számolgattam, ha vennék egy olyat(mondjuk semmi szükségem új telefonra) akkor 6500 ft+24000 ezer 2 év alatt azaz 30 500 ft. Megnéztem az árgépen kártyafüggetlenül dobozában egy ilyen készülék 9765 ft. Igazán kedvezményes Biztonság kedvéért megnéztem még néhányat kíváncsiságból Valami LG 4 faszom ami szerintük 74900 ft-tudnának nekünk baromira kedvezményesen adni mert ilyen kibaszott hűségesek vagyunk + arra rá lehet számolni a 24 ezret mert ennyivel több akkor az előfizetés akkor azért az egy szűk 100-as ra jön ki két év alatt az árgépen ugyanezt a telelefont megtaláltam 66 ezerért kártyafüggetlenül dobozában tokkal-vonóval
Faszukra húzhatják az összes szarjukat inkább nem váltunk ki egy telót sem azt zsebbe marad 240 ezredes a két év alatt
Két éve kiváltottam valami hüvej nevű lócitromot azóta ott figyel a kesztyűtartóba. Szekikém most,hogy laposra váltottál csak 2 jó tanáccsal tudok neked szolgálni. Az egyik az, ha a wekeri vagy a gatyató környékén jársz, próbáld meg mennyit tud kacsázni ha jó elhajítod. Ennyi előnye van mert lapos. A másik jó tanács veszel egy normális telefont bár ilyet már csak a használt piacon találsz, cserébe 5 naponta elég lesz töltögetni. A képen jobb oldali telelefont azóta használom, mióta az elődjét a kécskei fórumon lehúzta a tisza Az pedig már nem most volt. Amit lehúzott a tisza az 7 évig szolgált hiba nélkül, és ma is szolgálna, ha nem lenne az a fránya alkohol
vagy basi és rendel neked.
szeva! csak üvegszálast tudok aminek megvannak a beakasztó fülei + a zárba beakadó része, neked kell illesztened és össze raknod. nem mondom hogy eccerű , de még 3 hónap a szezon. kawaszeki@freemail.hu ide írj.
Sziasztok,üléspupot keresek 2001es zx9 re. Ha valaki tud ne kíméljetek.
kb mint az enyém .............szar