Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Találtam!!
http://www.nagyvas.hu/motoralk...!&evjtol=1997&evjig=2001 szerintem ezek is jo betetek es nekem be jottek
oksa
KawaZsolti
akkor meg is van köszi :) Kuplung lamellákat kell még vegyek szerintetek?honnan rendeljek ?
Én mindkettőről azt olvastam, hogy jók...én is ezekkel szemeztem.
Szerintem Jó.
Milyen márkát? Én gyárit vettem ebay-ről, Izrealből, gyári csomagolásban, fél áron volt.
Ha nem gagyit veszel, gyári csomagolásban, és nem kínából akkor nincs mitől tartani.
először ebayrol akartam rendelni fékbetétet csak félek tőle . Rendelt már onnan valaki?
Sőőőőt a régi GSX-R 1100 ééééé is jó! MEg aaaaaa GSX-R 1000 rééé is az elsőszériásaké!
elég sok típus és anyag összetétel kapható belőle.
azért kérdeztem mert találtam egy 99 zx6r fékbetétet jó áron .
Sőt a 6 dugós Hayabusáé is jó, de az 1600-as Suzuki Marauderen is ugyanilyen van.
király .Köszönöm
98-01 zx9 98-02 zx6 a TL 1000S/R is az lehet.
Úgy tudom a 2001 nek is ugyan ez a féknyerge és a betétje .Meg azt hiszem a zx6r -é is .
Szeki!

Fékbetétet szeretnék venni és nem tudod melyik modellekkel azonos még az enyém?
Bogyeszkán gyerekkorodban neked is édesanyádék azért akasztottak velőscsontot a nyakadba, hogy legalább a szomszéd kutyája jáccon veled
De mi legalább el is szívjuk...
Pipi az sosem volt és sosem lesz tiszta fialás születésekor az anya is sirt..........de nem az örömtől
valóban van belőle........csak a tavalyi árhoz még rá kell fejelni 3-4-500-at,és törött sérült,leharcoltal van tele a piac
Beszarok rajtatok egyik kruplizik ez Réti perjézik. Zőcsíííges banda! Feszt gyepeltek!
Micsinálsz te?
te be vagy oltva a jódolgok ellen a te szerény igényeid kielégiti egy huhuki is, ami egyébként is fele árában mozog, mert több van eladó belőlle mint nyáron a réti perje