Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy ennyire megemelkedtek a fizetések
Nemröhögni A fidesz tv eszt moggya
Ja az milyen már hogy 2010ben 1.1 ert ment el a 2004 es makulatlan r1 em,eltelt 6 év aztán a 04-05 ös erigyek 1.2,1.3 ert mennek most. F...szèrt adtam el,na mindegy...:)
én is 850 ért vettem a ződséget 2009 ben...most a kiiket joval olcsobban....
Talán mert megszűnt a hitelfelvevő réteg
Az ok nagyon egyszerű. Behalt kis hazánkban az új motorok eladása. Használt motorokra van az embereknek pénze, az elérhető. "Új" motor nem is nagyon van eladó használtan, ezért a használt, régebbi motorok árai nem csökkentek radikálisan.
Nem csak a télhez képest. Emlékszem, amikor vettem a 9-est, még 2009-ben, akkor mentek ilyen 6-900-ért, talán 1 volt a teteje. Most se sokkal olcsóbbak ahhoz képest, hogy eltelt bő 6 év. A mostani 11-12 éves tízesek pedig még mindig legalább 1,5 körül vannak, nem estek le milla alá.
jobb! világítás,önindito
Lepucolom én az enyémet is csilli villire. Arra is azt hinnéd új! Oszt cserélhetem lefele tavasszal mert nyakon fog baszni.
a télhez képest jó magasak a motor árak........lehet hogy kénytelen leszek egy kakazacsit venni?
köszi, igen :)
Most néztem a tiedet hát az is nagyon szép,árulod?
Kössz de hetero vagyok....:))ugyhogy inkább ne:)
Jó az oldal....mehet a vérszívás:)))) amugy köszi csak szerencsem volt..
valetudo: megérinthetlek?

kisparaZX: Statisztika: nagyobb a választék, könnyebb jót kifogni. De nem szabad általánosítani.
De tudok :D új gumikkal :D én csak azt irtam ami a hirdetésben volt :) am 9 ezer nem sok benne ha lepucolják akkor még olyan mint az új szóval lehet benne annyi de az mint irtam nem sok. Ja és brutál szép a mocid jó vétel volt :) Én is így vettem kinti papírokkal :) szerintem a kinti dolgok sokkal jobb állapotúak mint amit hazánkban árulnak...
Gumikról nem tudsz valamit?abba mennyi van?:)))
Téves!:)))ha látnád megkérdeznéd ezt miert hirdették igy?volt még más melepődés is mikor lementünk megnézni.....:)))
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-9671228
nem is új a láncszett mert 9000km van benne
OK! Utánanézek!
A jobb oldali kapcsoló kell vagy a bal?
Ha netán tudsz '89-es CBR500 F vagy 600 F gyári plekót szoljál légyszi,meg világítás kapcsolo kéne.Ebay-on van kapcsolo,,de 10 rugó... Plekó is van,,az meg 11 rugó,és használt
basi2(kukac)citromail.hu
Ne kéresd magad, mert így is úgy is agyonvernek
Az. Most kérdeztem le.a digo 2002.jan 21.en vette at a szalonba tehát előző évi. Az a komoly hogy friss olasz muszaki vizsga van rajta, új olaj olajszűrő, új láncszett, es új 2015 ös michlein pilot power 3+ as!! Ez kapasból 150 E. Azt le sem merem írni menyiért sikerült megkaparintanom a gépsárkányt mert agyonvertek!
2001-es :)