Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bukógombának hely kialakítva, ezt kihagytad :)
Köszi Basi,szamot vagy mail cimet nyomjál mar undertail ügyben. Előre is kösz!
Köszi
kawazsolti pécs steelhorse motor, ő vázszám alapján megmondja.
a basit keresd ő a mágusa az undertailnek, ebay-nél nincs gari nála van, és olcsóbb
:)))nincs harag! Fejet hajtok-mondtam tudom hogy vágod,amugy az óra 280as ezen is, amit kérdezni akartam tőled undertailt itthon tudsz nekem hozzá,vagy erdemes rendelni ebayről?
http://databikes.com/imgs/a/b/...
1998-nak van írva de 1997 B utolsó széria, pont akkor nem volt 4 kilóm amikor egy ilyen 27000km-est hirdettek.
én csak segíteni próbáltam. 2002: nissin fék elől, 320 -as tárcsa, tükörtartó nélküli fejidom, erősített lengővilla, 280-as km óra, egybe első sárvédő, teleszkóp alsó szárán króm szár védő fülek, kapaszkodó nélküli faridom,fekvő gáztartály a hátsó rugóstagon, két részes akkutartó, erősített váz, hengerfejen tartó fülek amik rögzülnek a vázhoz, fekete felső villahíd, ami kb 3mm-el szélesebb mint az E, módosított segédváz ami nem egyezik az E vel, módosított faridom....................
2001-es!
Akkor jött ezzel a szín összeállítással!
2000-ben zöld a tank teteje. 2001-ben fekete.
Amúgy szíííííp!
Teljesen mindegy hogy milyen évjárat. Két solog a lényeg, jól néz ki és nem szutyuki :)
Köszi! febr,vagy márciusba szeretné.Osztrák CBR 500F
Hmm. Ez esetben anyagilag kímélőbb szerezni hozzá, azonos fényezéssel oldalidomot, fejidomot...
KÖSZI
Nem kell rögtön, ráer később is.
2002-es. (Tudom hogy akkor mar nem a 6 dug.tokico hanem 4 esre valtottak)de meg 2002 ben jottek ki ezzel es tobbfele fenyezessel. Bar azt is tudom ebben nagyon otthon vagy ugyhogy ha azt mondod 2000 es akko legyen az :))
szép motor,,gratula!! jó választás!!!Apropo honosítás! Ismerősöm is most veszi,,kinti motor.Ráér honosítani később is? Vagy van valammi határidő??
Azta :)
Okés köszi.Mondom neki.bár mondtam neki hogy c vegyen de neki ami a neten van fent a sima zöld nem jön be neki
Pipinek :)
gratulálok nagyon szép :)
100.000 csömör Gyöngy Zoli. 20 éve hozzá járok, zseni a pali....
Olasz, majusba majd honosítom, 1.tulajos!!!sok motorom volt de ilyen 14 évest nem láttam még.full gyári.
Köszi előre is Szeki Nem agyuram teremtő de szeretném március végére ha tudnék szerezni :)
120 000 ft volt egy komplett festés itt helyben