Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na sziasztok pupákok aki nem inge ...Boldog karit és boldog uj évet mindenkinek meg legalább négy öt benzintyúkot a jövő minden hetére és lehetőleg ne tudjanak egymásrol :9!
Békés boldog karácsonyt kivánunk mindenkinek
Gyááááá, asszongya lámpás kereszteződésekben. Nagyon jó az egész! Olyan vagy mint egy mikulás.
Na itt egy friss Azért azt elmondanám, hogy hihetetlen pénzeket lehet vele keresni lámpás kereszteződésekben, "fedél nélkül" újsággal a kézben
Séród rendben karácsonyra?
Mondjuk egy sün?
Pipi legyen valami én benne vagyok
Nyalom azt a sliccgomb szemedet. Neked is és minden kedves zőcsííígesnek itten e, BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Szia. Én már tavaly bevásárolram thermocuccokkal, ruha,csizma, buko, kesztyű..... Köszönöm szépen azért. Nem tudom láttad e GSXR1000 topikba van érdeklődő rá.
Pajtikák!
Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Melózok...
1
Gondolod tudom, hogy hogy kell
Szia!
Régen volt,de esetleg még érdekel az aláöltöző?Ruha-csizma-bukóba feltettem a képeket
Rakj mááá ki valami profilkipet!
akkor most lesz valami 27-29 között vagy feleslegesen oltottál be telefonon múltkor?
Jah családi dáridó 26 megyek haza
Na most akkó nem értem.
Beszéltünk egy ünnepek utáni találkát te meg ottvagy az egri demlyénfürdőben?
Én itt demjénben
Lengyusz van himi meló fazi passz talán ha finanszirozod
Most ti ott vagytok, vagy ez tavalyi kép
Én nem
Gondolom csimbi papucsállatka lett az horgászni se jött el néhány hete mindenféle üres kifogásra hivatkozva, de lengyusszal, fazival, himivel mi van???
Kivéve én
No hát mindenki lemondta
ezek emóciók