Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2000-es szép állapot
fanatikus
ez is kinti volt
ha B-t keres akkor most van egy bordó 520-ért a hahun, amúgy nem ajánlatos B-t venni, bár jót nehéz találni, a kemény 240kg eléggé eltántoríthat még egy jó motorral rendelkezőtől is. 450 a C legalja azért sokkal jobbat kap, szerintem beszéld le róla, ha tántoríthatatlan akkor nyomj neki egy ébresztő sallert
Sziasztok!
Tegnap, fél év keresgélés után beújítottam. Sok suzuki majd ducati!után végre megtaláltam ŐT!
Tudom de neki az kell nagyon.Régi emlék fűzi hozzá.1996 ban vett egyet zsír újonnan de el kellett adnia 2012 ben. most viszont venne megint egyet :)
láttam egy hirdetést linkeljem ?
Sziasztok!
Először is B.U.É.K. mindenkinek.
Másodszor van valaki, aki otthon van motor festésben?
Nem házilag akarom elvégezni, igényes munka érdekelne, de elképzelésem sincs, mennyibe fájna.
Összes idom, tank. Egy szín -fekete. Hasonló, mint a képen.
https://www.bikepics.com/pictu...
Én is láttam ma egy nemnormálist Szolnokon -4 fokba,,,,
jobban tenné ha C-t venne!! nem vicc,,de sztem te is tudod!!
ma vittek egyet onnét ahol "mi " vesszük a CBR-t....390-ért vitte,,bordó színű... osztrák motor volt...
hehehehe.

Neki nincs szezon vége :)
Az egyik haver zx9r akar venni magának de csak is b-tipust.nem Tud esetleg vala,ki eladót?Eltűntek az eladó 9 esek
megpróbálok segíteni, ha lesz valami akkor írok. kb 2 évig volt meg egy C -s vázam motorházzal, de egy hónapja elkelt, kissé sokat malmoztál a gondolattal. na majd látjuk.
Megin a krumpli.... beszílsz zőőőcsígeket!
Sziasztok Ma jött velem szembe egy fekete színű zx9 es -8 fokba én fáztam az autóba
Csak több esze van annál hogy tucat árút vegyen. Végül is most lesznek a leárazások a lidl-ben ,gondolom megint adnak egy zsák krumpli mellé szétesikszert
Köszi. 8 g-os bol vennem kéne vagy 4et mire rendesen körbekenem. Valami nagyobb tubusú kiszerelés kéne.
GSX-R 1000
ki milyen fékbetéten ajánlana nekem utcára?
Olyanra gondoltam ami nem horror áron van
Láttam a motor is eladó.mi lesz a következő? :)
Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!
Pattex Total Gel,annyi hogy 24 óra a teljes kötés, 8g-os kiszerelés,műanyag idomot ragasztottam vele ,rugalmas marad és bírja.
Sziasztok, nem kell valakinek a plexi 5 ezerért? zsír új..
Melyik az a ragasztó ami olyan mint az FBS de jóval erősebb és keményebb is.
Porszívócsövet akarok a műanyagházába beleragasztani. FBS-sel próbálkoztam elsőnek, egy ideig bírta csak. van olyan áttetsző mint az FBS csak keményebb és erősebb, csak nem tudom mi a neve és hogy hol lehet olyat kapni! Ötleteitek vannak?