Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálam a gumid holnap felnégyelem osztán begyuttok vele
Elég nagy baj az neked, gondolom drága hozzá az aszfalton szana széjjel törő alkatrész
Mér nem inkább csak motorozol rajta a karcolgatás helyett?
Megint csak a gyepeles. A ződsigesek!
Pipi ezzel a karcossal karcolom az aszfaltot.
Neked meg rossz hírem van szeki
mos halllom a tévbe, hogy megszüntetik a sámsoni úti migránstelepet Mivel fogod délutánonként elütni az időt?
Talán annyi a jóhír, hogy valami készenléti rendőrségi bázis költözik a helyére
Ezt véletlenül rossz totyikba linkelted
Ez itt motoros fórum
A TESCO-ós motorok a szétesikszer totyikban vannak.
Amikor megláttam a képet aszt hittem azért raktad ide, hogy megmutasd meddig bírod magadrahúzni aszt a mindenhol teli karcos ócskavasadat
Asztán rájöttem itt a környékben sincs olyan aki ilyen mélyre el merné vállalni
Suzukisok puculjanak innen!
Nézzétek meg. Annyira Truuuuuuuue story! Dzsíííííííí Esz Ex ÁR VANTÁÚZEND! Annyira
remélem nem borotválod a hónaj szőröd mert esetleges buli alkalmáav egy ölelésnél,az mind pont a Pipi szájába lógna bár ha ittas meg nyálaznáneked
röndbe
Mert nem akartam kerti törpe lenni:D

Viszont ki tudok baszni az alacsonyabbakal, hogy mindent a felső polcra rakok:D
1
Mija fasznak nőtté akkorára
Nem egyszerre , majd külön külön .
Azért tettem fel mert akkoriban úgy volt h lakás felújításhoz kell a zseton, de aztán megoldottam máshogy, meg nem szedtem még le..

A 10-est meg hagyjuk..
Kicsi az nekem.. Meg szeretem érezni hogy egy motor van alattam és nem egy kis műanyag gyerekjáték.
203cm meg 110 kg vagyok.
A 9-es meg kellő képen széles meg nagy...
Igen , valami olyasmi:)
hivd nyugottan,nem kamus gyerek
Ok!Mondjuk mondta,hogy majd hívni fog,Ha esetleg péntekig nem hív,akkor péntek du. rácsörgök.
tuti kell neki és meg is veszi,csak téleg sokat melózik a Mixi,ha éppen nem anyuka stoppolja összefele
Értem!
Már voltak többen,de mindeggyik pénzre vár.Vagy motort vagy autót adnának el és akkor vinnék.Egy rögtön vitte volna,de azt meg a hitel miatt nem tudtuk megoldani,2-3 hét kellett volna míg rendezem a papírjait.Na,de nagyon nem erőlködöm,legfeljebb jövőre is motorozom.
Eladtad már a sárgaságot?
Szia!
Hívtam haverodat a gumi miatt.Dolgozik egész nap stb...Fél 7 körül kétszer próbáltam ,nem vette fel,vissza nem hívott,pedig amikor de. beszéltünk mondtam neki,hogy el is viszem.Tutira mondta,hogy kell neki?Persze lehet,hogy tényleg melózik,de ha megbeszéljük este is elvittem volna.Ha tudsz majd kérdezz már rá légyszíves,hogy biztos kell e neki!
ahol általába nyaggatunk