Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak,hogy üzlet legyen az üzlet.12000-et tudok adni érte és holnap csörgetlek a cím miatt.
nem volt javitva sohasem,tavaly májusban lett felrakva,és a tegnap le utánvételesen nagyon szivesen elküldöm,ezen a számon elérsz 20 616 6341
Két kérdés lenne.Javítva volt e és milyen átvételi lehetőség lenne Szigethalomra vagy Pest környékén?
15........tavaly vettem ujonnan,most is csak azért dobom le mert slick került rá
Szia!
Engem érdekelne?Mennyit kérsz érte?
igen..........5000Ft-ért
de vetted nem kaptad
530 as?
na,van láncom...........zx-10 gyári lánc 1000 után véknyabra cserélték
nekem nem
hát jó Én most vettem egy új szettet.
mert ez ment előre
Hááá mííír adod el akkor he?
Tiszta a fehérhasú!
Michelin pilot power 2ct valakinek? 2014-es,ujonnan vettem,alig látható kopás, 120/70
ezt a kevés vizet elszivta a föld.........a kertem ketté van repedve,de kajak szakadék.........a szomszéd háta is reped szétfele ugy kivan száradva a föld
nem.........sok..........lesz
az időpont tök jó volt, ilyen faxa nem sok lesz .....
Sokkal jobb lett volna ha ezen a hétvégén tartod a bulit bogyesz
Legalább nem feneklettünk volna meg lépten nyomon a 15 cm Tiszán
egy ilyen kis teszt beleférne még az évbe sziveszterig párszor a tengerpart mellett.
ilyen utak csak zilakon van..........Románia
akkor érdemes most azonnal megsuvickolni a járgányt mert ha rászárad akkor csak az aszfalt hozza le róla a sarat.
Most jöttem haza motorral ebbe a jó időben.
Pirítok, előzöm a kocsit aztán messzebb látom hogy egy terepjáró le akar előttem fordulni egy nagy bernáthegyivel a platóján. Annyi szerencsém volt hogy jó előre kirakta az irányjelzőt....