Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te Himi?
mikor indultok Csimbi?

AKOR ESTE HALAL A MAJRA
Háttti hülyék vagytok bazzzz....
Kéne a fasznak. Mentem ilyennel jó is de okádék ahogy kinéz. Ez az ár meg nem reális....
mna,egy hasomnó flekk lesz a pofádon is
ez igaz
A te térded kopásáról legalább képek és videó van
j-val vagy anélkül de tuti vár rád a drót
ez a himi is hüje
ennyi....a nagy okos Dagobert bácsi
"hejesírási" hibái?
pöcsfej.............életedben egyetlen egyszer érte a térded a betont....................mikor lekoccoltad a Cliót de én inkább irjak helytelenül inkább,mint ugy beszéljek mint TE........ma meg etted a labdát? ja csak mögötted volt
most látom a csomó hejesírási hibád már megin
Az uccát két cével írják nem egyel grécsi tanár úr
na pont erről pofáztam
Bütyökből kopott-e a lábtartón?
Mire megyünk flexeld meg egy kicsit csiszolókorongal
nagyából elmondtad
Nem ki kell ülni, hanem átlendített lábbal egyenesen lógni lefelé a motorról, mint valami majom, te majom
Versenyeken ugyanezeket a motorokat használják
azért tessék itt a gumi meg a koptató
ugy látom fürdetés megvót,,fossa a szót....
halod kisköcsög egy GP motort sose hasonlits össze egy ucaival, a GP-k amugy is a legmélyebre dönthetőek.......én itt ucai gumival mentem ráadásul,igaz ki kell ülni rendesen és motorozás közben teljesen máskép látszik,és meg kell szenvedj hogy térdelj de ezt neked hiába mondanám mert ugysem érted te csak egyenesen tudtál menni zsiguli kipufogóval,5 másodperces váltási lukakkal,és 1baros hátsó guminyomással............egyenesen a Clióba
na ez a kerítés a határon most arra vót, jó, hogy baranyába jöjjenek fel ezek a retkek
Még szerencs,hogy nem szabolcsba legalább ezen a hétvégén
Úgy birom az ilyen képeket utánna meg a befényképezett térdkoptatókat
- GYEREKEK AKKORÁT BORÍTOTTAM, HOGY LEÉRT A TÉRDEM
Aszt ki van tartva mint valami kancsó füle hogy biztos leérjen 2 méter magas emberkék előnyben azoknak még ekkorát sem kell borítani, hogy leérjen a koptató
Pedig qrvára nem ez a döntés szögének az értékmérője

Öszintén szólva az kb. akkor jó amikor a térdet beszorítod a tankhoz hogy legyen helye hová dölni a motornak Térdel az ügyesek legfeljebb menthetnek
Néz mán meg egy dzsí pít ott barátom az a kérdés, hogy a válla leér e a muksónak. Van aki a bukosisakot poénból dörgölgeti az aszfalthoz
anyit montam neki,hogy Pipi 7végén mgy a drótba
pelekát te f@sz