Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig te klímaszerelő vagy vagy mi a fene rakass egy konektort fentebb is
nem láttam, hogy nagyon nézegette a tömítőszett oldalán a hengerfej csavarok lehúzási sorrendjét
Hali Urak! Nálatok is van felugráló reklám ablak az oldalon?A schwanzom tele vele!
Tánkshén!
faszom ezekbe a klimákba hogy ebbe a melegbe nem érnek semmit
balázs
szegény fz 750 mindegyik az baxtassa.
a yamakával ezt is meg lehet
csak nyugisan
gyere már faszbukra
felszerelve kipróbálva. utcán városban 2000-2500 nál 60 utazóban nem üvöltő, de kihallatszó hangja van ha járművek között mégy. gázadásra gázfröccsre kitűnsz a sorból és amint láttam észre is vesznek vele. 1 ben kihúzatva 4000 től hangosodik, 6-7000 ről vissza engedve ropog mint ha lőnének vele, ugyan ilyen fordulatról vissza engedve 160-170 környékén nincs ripp ropp. 2-3 fokozatban gázadásra 5000 től kezd hangos lenni. nekem érezhető hogy a gyárihoz képest veszít a nyomatékból és nem reagál olyan hirtelen a gázadásra alacsonyabb fordulaton. a motor viszont könnyebben jár tőle, 3-5 fokkal alacsonyabb hőfokon üzemel, lassabban melegedik túl. össze foglalva ,nem hivalkodó, szerény sport dob ami ha kell és oda teszik neki akkor hallatja a hangját, ezért biztos nem fognak kiszedni a sorból mert hangos, kb 100-as utazónál ha elhaladsz a jard mellett nem fog utánad menni, korrekt hétköznapi emberek számára is elfogadható hangja van ha nem űzöd. mentem vele olyan helyen ahol sétálgattak a nyuggerek + pakolásztak a népek. nem okoztam kirívó figyelmet 6. ban 50-60-as elhaladó sebességgel.

ez nem igaz a csimbi 60-as akrájára ami alapjáraton felébreszti a hamvasztó kemencében a pácienst. + a gázadásra is hamarabb veszi a lapot a 10 000 környékén pattintod vissza 3 ból 2 -be.
Nekem az sok.
a bömbínó egy padkára sem tud felálni, hogy ki ne törne alolla a kerék
Vagy csak ennyire megültették
csimbihez vigyétek majd meghefteli
a pilot power 2ct-t tavaj vettem 66-ba 70-vilt felrakással együtt
passzolom most a kérdést elvileg nem öreg gumi majd holnap este megyek megnézni és ha jó akkor fel is rakják 45-be ha nem lessz jó akkor pilot powert szeretnék venni. mert azok nagyon beváltak
45 ért már nem veszel sehol egy pár újat vagy 99% osat. 2 éve vettem 45 be pilot sport garnitúrát. Azóta álom ez az ár. Szóval vedd meg bátran ha nem öreg a gumi. Corsaból meg van sok fajta. Pontosan milyen? évjárat?
annyiért vígan megéri!
már csak azért mert van egy garnitura 99%-os 45ezerért hogy megéri e ?
akumlátor nem lehet vagy gyújtás kapcsoló