Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

grande moto papa
hát az én fékem sem volt külömb amikor elhoztam abarcikai sráctól
ilyen volt a bordon is de ki lett cserélve
Boldogat Róbert
fasza
a meghajtó lánc is szakaszosan gyúlt, hja kb 1 centit kottyant a persely a lengővillában + már bele kezdett tűgörgő csapágy házába is. na megyek rendbe teszem ezt is... a lengővilláról lesz kép hogy milyen is a kawasakis
van egy vitatható szokásom. én a meghajtó láncot úgy cserélem hogy végtelenítem és kiveszem a lengővillát. ennek a motornak is így tettem volna HA egyszerűen ki lehetett volna venni a tengelyt. kb 3/4 óráig ütöttük vertük szó szerint a tengelyt mire ki jött a lengővilla "perselyből" -nem tudom másként leírni- , ez még semmi megpróbáltatás volt ahhoz mikor a perselyt kitoltad a lengővillából. a lengővilla tűgörgős csapágy fele rozsdás szegekként hullottak kifelé a rozsdás kosárból, a másik fele ki sem jött az bele rohadt. mondta is a csákó hogy valami ropogot katogott a hátuljában azt hitte a lánc az

ennyit a tulajról....... de a maghajtó lánc zöldre pingálásához volt ész ..
Ezt sosem takarították ki.
Nem irigyelek. 2 pár ilyen féktuskót tettem rendbe. Elég volt.
atix bontós útálja a kawasakisokat, van is miért. megoldanak mindent vagy semmit. ezt a féket a mátrában használták, vagy inkább haláltusát vívtak vele. az amúgy kézzel könnyen mozgatható dugattyúkat 5 bar nyomás nem tolta ki, csak a fogó segítségével lehetett kivenni a dugattyúkat
mukudjon vazze ! suzuki vazze! a cimbora x9-e 72000 -nél flottúl mukudott! most hogy voltam a huhukiba nyiregyen ott volt egy másik burgonya a csávó előttem baxtatta a km órát 30 000 km -nél újították fel a motorját mert ette az olajatttttttttttttttttttttt
Hogy hogy eladod more?
még is el hozott a dögtelepig meg vissza meh amugy is,kispénzért mit vársz?
én, megutáltam a 400-as injektoros szart
ÉN Mié
Ahogy szeki mondta, itt nem biztos, hogy itt már bármi más segít. Imádkozz, az talán
Na itt vagyok elvtárs. Melyik huhuki ellenes basztat?
majd ha mindketőtök szemét,kihuzom a másikótok orrán,na az lesz az igazi tejfakasztóbuli alig várom
mi lett a rekeszekkel?
Köszönöm.
Mindenképpen úgy szeretném, hogy ne kelljen festeni...

Toltam ki, egy raktárban àllok és műanyag rekeszek voltak egymásra téve és rádőlt.
belülről megfúrják és ki kalapálják. a hagyományos módszer nem segít
link
De a tied már a necces kategória, mert eléggé élesen van benyomódva a közepe. Hogy sikerült összeszedni?
SOS SRácok!

Tud valaki valamilyen megfeleő szakembert vagy tanácsot adni behorpadt tank ugyben?
Sok Hülye, no meg Amerika. Mást nem tudok mondani.

http://totalcar.hu/magazin/hir...