Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha de ki lödözött az utcán pucában
Zsolti,ez itt nyugott környék Zsolti itt nem gyujtja rád a házat a szomszéd mint nálatok Zsolti
jo hogy nem ment suzuki nélkül ment volna haza
eljöhettél volna,megnéztem volna valamit a motorodon
Nah en most jottem haza romanbol. Itt tolunk 120 km ere olyan fasza helyek vannak. Faszom se megy mar fel lilafuredig. Jobb utakat csinalnak a Romanok.... köpedek ez az orszag komolyan mondom.
Akko faszé kell lassan menni
Nem feltétlenül függ össze a kettő. 2:20-30-as emberkék voltak.
a fasznak kell anyira menni
Ugyan ez volt tavaly is csak két Corsa III-ast viselő motort láttam fossá törni. Az egyik egy karcmentes 08`-as ZX-10R volt.
ide fel tudom tölteni a képet
Csá Basi!

Jobban örülnék egy OEM bontott darabnak. Persze minden a matekon múlik 11-12-ért találtam csájníz termékeket, hónapos szállítással, mire a dzsunka ideér
Te úgyis nagy ibéj-buher vagy Mennyire jók ezek a kínai remekek, falura megteszik? Nem kell túl acélosnak lennie, de nem szeretném, ha 1000 km után szétrepedne, vagy legyeznének a tükrök, mint Jumbo fülei
Beszéltem a sráccal, abban az etapban esett el amikor én is mentem. Kb. 3. alkalommal volt pályán, ez volt az első hringje...kezdő pályázó, tehát gázkezelési probléma. Bátorság van, rutin még nincs, könnyű elesni. De idén ez a második esés S20 gumival, amit látok hasonló szituban 40 fokban (kis gáz és már megy is ki...szerintem az a gumi egy szar, könnyen elmelegszik és 0 visszajelzéssel megy ki a segge).
China?
Háj emberek!

Szükségem lenne egy jóképű F-es fejidomtartó konzolra. Örexem, túrásítom a gépet aztán pont útban van a gyári. Szóval, ha valaki tud lelőhelyet kérem jelezze. Köszi
Átcsuszik az szeptemberre is...
teljesen az asszonytól függ és az utánpótlástól
Sziasztok mikor lesz a panyolai buli ? remélem nem 22 dikén !
mert nem tudja nmi a jó amugy meg sosem látom ezt a motort
ez meg a hullás csabi csengerből. nah miért csak kawa és honda jöhet szóba.
csakis élest
tán az ukrán oldalról pörgeted át őket, most, hogy készül délen a kerítés
és 50 menekültet tud a tiszán