Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy pár fémhálós fékcsövem zx9-re, arról lett leszerelve. sajtolt fittingekkel, műanyagozott fémhálóval, ha még akarod izmosítani a féked.
pályamotoros totyik, ott bővebb felvilágosítást kapsz - a fejedre-
Mar vaggotan vettem nekem ez van csak ebbe a melegbe a szerpentinen neha el melegedet de amugy jo csak ezek a brigstonok kurva gyorsan kopnak ez nem fog ki birni 1000 kmpedig meg a jukakban is volt legalabb 3 mm
és mintát vágattál bele,vagy volt benne? ezen 1 deka sincs,de el kéne jutnom a ringig
tök mindegy tapad mind nekem brigston van fen kopik mint a fos de koppanásig tekerem kanyar közepétől a gázkart
tehát Pirelli Diabló superbike,vagy michelin pilot?
bocsánat...én baszom el mindig a kép csak mutató,tehát nem ez eladó,hogy kijé?azt meg leszarom,olcsón jutnék hozzá,ingyen,mert visszakaptam amit annó Sedu a 10-esre adott vágot slikkeket,csak 190-es a hátsó és egy havert érdekli.............abban igazad van hogy nem ezzel kéne körözgetnem,de ez van,nincs másik,nincs még nyóc a sufniban :p hobbinak meg már kicsit drága venni egyet és azt is babusgatni a pályára plusz szálitás............bennem nincs versenyszellem,nem akarok harcolni az idővel sem vérremenő csatűákat sem akarok,egyenlőre jó nekem a saját szórakoztatásomra,körbemegyek,és élvezem a dolgot,namost, a hátsóm mára végképp elkopott,teljesen,nincs michelin baba se mint annó,de szerintem közuton meg is fog maradni bárki a rájder és a másik dolog hgy valóban megcsappan a motoros társaság,főleg a rabócson,de én az 5-.ös fogatot is élveztem minden eggyes méterét...........na szóval,tehát most az eredeti képet rakom fel,szeptemberben vagy talizunk vagy nem.Orbán meg leszophat
amint te is látod nem tökös gyerek használta. elől nem ment 0-ra a majomvezető. sajna a ringen 4-5 éve himizoli megmutatta hogy egy mások által szapult gumival elől hátul 0-ra hogy lehet lemotorozni egy túra motort gyári lámpával idomokkal
csimbi is hozta a formát, karig beeső első fékkel, olajban tocsogó első fékkel, felújítandó telóval majd nullázta a gumikat.
szerintem: tégy fel egy jó sport túra gumit és ne feszegesd a határokat utcán, haladj gyűjtsd a km-eket. juss el oda amit mások csak a goggle-n látnak.
végy egy lealázott papiros 600-750-et aminek már minden mindegy. készítsd fel a megpróbáltatásoknak, azzal és arra felszerelt SBK gumikkal mutasd meg mit tudsz.
na ezek az emberek fogytak el manapság, amit a képen is jól láthacc, nyáron jó időben 5-en tolongtok a rajtnál. 50-en kellene lennetek.
most olvastam az origón hogy akarja orbánia jobbágyi sorsba és cselédek országává alakítani magyarisztánt. ezért már érdemes felvenni a fegyvert papa. nem 50 forintért sepregetni ingyen eltakarítani a szemetet !
ha tudod ha nem, ketté szakadt az ország, aki bele jutott született elért egy jó pozíciót azok élvezni akarják mások kilátástalanságát és pártolni fogják ezt a rendszert, akik lecsúsztak, egyszerű prolik, akik megtanultak átlag emberként élni, bele törődtek a monoton munkába, elfásúltak, kiábrándultak, esélyük/esély sincs rá hogy " jobban" élhessenek azokban elhalt a tűz hogy jobb világot harcoljanak ki. főleg hogy kihasználva tudatlanságukat, rászorultságukat még a hitellel is beszopatták őket, azaz minden megtakarításukat és reményüket elveszítették.
papa el kell fogadni hogy 50 évenként háborúnak kell kitörnie, jobb esetben megtisztul az emberi társadalom a szemétjétől, rosszabb esetben a kiszopott fasz azon oldalán találod magad ahol nyomor elnyomás, rabszolgaság vár rád.
megértem hogy a te helyzeted milyen, elmondtad. de ahelyett a kis ördög helyett ami még a fiókban leledzik mást kellett volna tenned, míg fiatalon lehetőséged van rá. különben ha maradsz elnyomott jobbágy sorsod lesz, esélytelenül fogsz küzdeni az életben maradásért.
errőlmi a véleményed Szeki?
áz árány fuxot kihagytad és a no roxa rá
de ha fehér ing és öltönygatya lenne rajtad akkor én kis grófot látnám a képen.
2. üdv mindenkinek.
fej magaságba
nem baj,majd hehogy véletlenül 2X is felpattanyon a lábas
hát nem te divatcigány
20 440-6669
nem ugy nézek ki mint aki össze van szakadva de Pipitől minyá megkapom a divatcigány jelzőt
ugyan ugy 106 csak nincs rajtam az aláöltöző
Te fogytál BOgyó?
hiába volt erős ha most porrá kell szedi. bárhová beakadhatott egy kis fém reszelék ami miatt nem lehet össze rakni
örülök hogy megy a bicaj hirdesd és találj egy jobb motort