Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont eről pofáztam a múltkor Valamelyőtök váltig állítota, hogy az isler az kizárólag lekváros
az a jobb ! a 20 literhez rakd bele a felélt
zörög ám
pirosat
zörögmá?
hát hogy érezd is úgy kb az összeset nem éri meg bele rakni
pirosat vagy kéket vettél
köszi 19 lityihez menyit töltsekbele ?
vettem fél litert
jó benzinel nagy dózisban ér valamit amúgy faszáúl tisztít
Valaki közületek használt már spuri nevezetű löttyöt a motorjába ? s ha igen akkor mi a tapasztalat ?
sziasztok
Csimbi ezt a blokkot megbecsulni aztan.
El sem tudom képzelni hogy használhatod.
te lax határ mellett biztos jobban érted nálam
aszonta,anyu.......főzzél lecsót,este fél hétre megyek
én nem tudok idegenül de amikor lődözött a pali, az volt alulra kiírva hogy: motherfucker
biztos a fegyver márkáját kiáltotta
itt is tudnak vele kaszáni Pipinek jó lenne az akácosba
Tipikus west wind - east coast.
Ez ránézésre jobb volt mint a földvári buli
Itt legalább beengedték a medencébe a motorokat
Ez egy jó buli volt a vihar ellenére is!
Kenese
nem rosszul tolja szláj
Nem lennék az ellensége
A drábikosat megnézem ha lesz időm
annó elég sokat láttam már belőle és sok igazságot mond, de általában a prognózisai nem jöttek be. Ő egy tipikus összeesküvés elmélet kereső van ami talál van ami nem. Ha megfigyeled az első mondataiban Ő saját maga mondja, hogy nem biztos, hogy az az igaz amiít Ő mond, de amit Ő mond azt amíg bizonyítékok meg nem döntik addig úgy is gondolja.
ez van papa szarik a világ erre a dologra. majd ha jönnek a iszlámosok akkor lehet beszarni, ezek a tetves kecske pásztorok ha elvegyülnek az isten nem szedi össze őket.
a cimbiden sem látok harci felszerelést, azaz üdülni mentek oda. ez magyarország.
ha a sokat mocskolt jobbik kitakarítja ezt a tetű állatfajt az országból és a rá el nem költött pénzt a népre költi már megérte rájuk voksolni.
ha holnap fegyverebe lehetne vonulni én mennék
nesze Szeki.............rendőr cimbi Szegeden