Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk azt nem értem, hogy nem repült fel a dombra, helyben maradt a motor, valószínűleg ez lehetett a baj
Éppen máma jártam ebbe a körforgalomba ahol elszállt a srác
A képen nem látszik de a körforgalom padkájánál 56 km/h állapítottak meg, ki volt krétázva
1
Annyira nem, ha még este 11-kor a telephelyről írogatok
Ahh látom nagyon ráérsz. De én is...december 3-án volt és akkor csak 306 volt
Hát nem tom barátom van-é okod örömre, mer itt van előttem az irodába a rendeléses nyílvántartás janurá 14-16 között 320-321 ft volt az euró január legvégén is csak 312-ig jött vissza
Én a helyedben inkább sírnék
Ez még januárban volt
Hát attól függ ha tegnap rendelted akkor igen, ma viszont már 3 forintal többet ér a juró
Jajaja, én is arra mentem először, csak mostanság ritka...így lett metzeler. 1 euró+szállítási költség volt ebayről (senki sem licitált, csak én). Ahhoz képest nagyon megérte.
attól hogy nincs májer csík egy gumiban kurva sok van még mivel a profilja nyúlik !
ha van lehetőséged akkor meny egy napot egy utcai lapos profilú gumival uttána meg egy slicel hogy érezd mi a különbség lehetőleg hátra minél magasabb gumit használj nekem ami legjobban be jött az a 180/60 de a 200/60 se volt rossz csak az meg utcan nem olyan jó
nekem pireli jött be a leg jobban michelinel nem vagyok ki békűlve conti is jó gumikat gyárt bár abból még slicet nem használtam
hallo nem én lőttem rá a sárvédő miatt de sajna gumi anyával nem jó be kel szegecs anyázni
Hééééé a hátsó lengő villa merevítésében a képen jobbról az a 6 os menetes furat gyári ? Mert az enyémben sajna nincs. am sziasztok
akkor michelin
Csak Dunlopot használok pont ezért. Régi Dunlop KR106, angol 108-as kopásjelző után is tapad, D211-212GP kopogásig tapad. Pirelli 1mm-es kopásjelzővel már nem az igazi.
Ha 10-15e Ft-ért slicket látsz 4-5mm-es kopásjelzővel az 99%, hogy Pirelli.
Amúgy semmi baj nincs vele. Csak a Dunlopot szoktam meg.
Ő,K3-mal tolta,valóban jó gumi lehet mert oldalt szövetig nyomta én ucai gumival mentem michelin pilót de elfogyott........hátul és most ebből a két gumiból tudnák választani,
Én kezdőként (mmint csak saját szórakozásra pályázom, nem akarok versenyezni) Metzelert Racetec Slicket K2-t használok. Használtan vettem. Jól belőtt nyomással ragad mint a rágó, nem sikerült zavarba hozni pályán még 38 fokban sem.
Haver is ezt használja (ő is használtan vette), 1:20 alatt megy eringen és 0 mm-re koptatta, de még ott sem csúszott kontroll nélkül. Pirellivel nincs tapasztalatom, de az a hír járja, hogy az 2 mm környékén már csúszkálós (ddt500-nak ezen a téren biztos több tapasztalata van).
István......szurkálódásodban némi irigységet érzek István ne legyél már te is szemüveges gechhi sajnos a motorozás ezen formájára eddig nem nagyon volt lehetőségem,vagy az aszfaltot rajzolgattam,vagy 1-2 találkozón voltam bebaszva,vagy ép nem volt jogositványom vagy erre alkalmas motorom most ebbe a dologba is bele kóstolok hangsujozom,semi célom az hogy bárkitől is gyorsabb legyek,meccseljek,csatázzak a pályán,vagy másodpercekért harcoljak vagy a sisakom is leérjen olyan mélyre döncsek.........neeeem ez csak is és kizárólag a saját magam szórakoztatásáról szól,élvezem hogy körbe megyek,kissebb-nagyobb sikerekkel 1-2 helyen lapon,és izgalommal tölt el hogy eltünt a majrécsikom elől-hátul,holott azt hittem elől sosem fog ugyan akkor leszarom hogy a 125-ös tizenéves tehetség ugy megy el mellettem a kanyarba hogy a könyökét huzza az aszfalton a nagy visszaforditóba,és leszarom hogy bátortalanul megyek.........és képzeld vannak olyan emberek akik segitenek,tanácsot adnak Hella Józsi 20 percen keresztül huzott maga után,Dudás Laci vigig magyarázta az összes trükköt a pályán(amit ő tud) és próbált tanitani hogy füzzem a kanyarokat ne legyek darabos és a nap végére egyre gyorsabb voltam amit észre sem vettem csak abból hogy már én is lekörözök emberkéket és ez sikerélmény volt,legutóbbi és jövőbeli pályázásom semarról szólt és nem is fog hogy én kanyarvadász és másodpercért harcoló legyek..........csak is kizárólag a saját magam szórakoztatásáról szól,nem fogok szegelni semmit a sufniban pályanapra,megyek ezzel,megpróbálom nem eldobni igyhát eleve nem leszek nagy csatázós,pályagumit is csak azért kérdeztem mert ingyen lenne és ha jól sejtem még élvezhetőbb lenne a kanyargás,remélem szeptemberre te is tudsz jönni,és meglátod hogy engem az sem fog érdekelni ha 3x-is elmész mellettem,sőt,szurkolni fogok,csak hogy meg nyugodjon a lelked tisztelettel,Robi
őt mondják a Faszbukon..............
nem csodálkozom rajta mennek mint a barom tudás meg gyakorlat nulla legalább is itt a környéken mostanában ez megy ide a faluba már a motoros rendőrök járnak ki
meghalt megint egy speed motoros kecsó környékén
azaz van egy radiális főfékhengerem fémhálós csövekkel, de az majdan arra a vázra kerül fel aminek a blokkja most feladta a küzdelmet nálad. addig kibírom a gyárival, most úgy is 320-as tárcsába harap a nissin nyereg. az meg fog olyat mint a zöld festék.
tessék csak robi ! itt kalózkodnak a pálya mesterek ! kérdezz tőlük.
én csak michelint használtam elől, az biztosan jól fogott az én tempóm mellett. + utcai gumikat, amik messze nem alkalmasabbak - de okozhatnak meglepetést- pálya motorozásra.
okker szólok
ha aktuális szólsz, én nem rakom fel sajátra.
lehet vevő lenék rá csak huszadika uttán mert még most jönnek az ablakosok meg egy kis nyaralás is közbe ugrott ha addig meg lesz és úgy állok akkor kel
Michelin-el kevesen mennek. Pirellivel jóval több a tapasztalat.