Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egybe láncot csak is . Annak annyi a trükje hogy a főtengely alatt van egy kis alu vezető. Na már most halvány gőzöm sincs hogy a a japó miért tette oda de egy apró gravírozóval leszeded kb az egyharmadát és simán leszeded a láncot. semmi trükk nincs benne. Lényeg hogy mindent a jelölésre kell állítani. Ami a lényeg lehet hogy én túl lelki ismerete voltam de a gyárin kívül még alkoholos filcel is bejelöltem a vezérlő tárcsától kezdve mindent. Az a feszítő patron meg még jó ahogy van. De majd amikor bele rakod úgy is hallod amikor beáll. Láncot meg Kavazsoltinál tudsz jó áron venni gyárit.
Mosmá mongyál le!
Jó megbuktattál
A rohadék macska potyázott a sárkányon
Bezzeg nekem sok-sok pézt csöngetni kellene egy kanyarért
Órjásiii
megbukott a kis szemüveges geci, erre élvez nem másra:
pipifax
[1488] június 21. 21:34
akkor, honnan tudod milyen élmény a 10+
Amikor karikába hajlik a bot aszt csak úgy tekeri lefele a fékezett orsóról a zsínórt, mintha picsán rugták volna
Én az ilyenre élvezek és nem a velencebotra szerelt mpo orsó teknőc zsinorjával fogott 25 dkg kárászokra
Dehát kinek a pap kinek a paplan
válasz erre előzmény

ERIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
mna,az ürben meg kutya volt először........ de nagyon állat amugy ahogy Győzike mondaná-dikk mán more,ez nagyon kigyó
nem lehet csak úgy leakasztani a láncot a kis fogaskerékről. a láncod nem lesz megnyúlva de kérdezd zozo-t ő megoldotta a kérdést. a feszítőd azon a 3 fogon dolgozott azért látszik kopás nyom rajta.
Most jut eszembe, ha vez. láncot kell cserélnem, akkor milyet vegyek, "patentszemest" vagy "egybeláncot"?
A főtengelynél le tudom akasztani vagy ez is olyan mint a C, hogy van egy kis fül a lánckerék alatt? És, ha ott van, akkor nem lehet valahogy eltávolítani onnan?
Ma kivettem a feszítőt..Most itt jár, 3 fogon látszik kopás, a teljes ricnis hossz felénél jár..
Mit szóltok hozzá? Holnap nézem a szelephézagokat.
Na jó éjt Ninjákok!
Szerintem a felső biztos jó,a nadrágot próbálni kell.A tuti,ha mindkettő próbálva van.
180/96 talán talán
180 luu 2 gomira
460 luu 12 gumira
most elvesztettem a fonalat
ezek nem dőlnek te,ezek tekerik a kormányt gámionos
figyelj ide gyémántgyerek.........a 200-as gumidhoz ott a szélesebb felni,ergó te is tudod dönteni mint én a 180-ast sőt,azt még könnyebb bár mindig elfeledem hogy kamionos vagy,kell a széles gumi
hat a piros lampanal nem rakom le a labam ha meg kell allni
a savallo lemez megvan hozza,kene 1 jo maros meg a tobbi cucc
Akkor neked nem kell kihajtanod az oldaltámasztót. Meg áll az magától is!
helohelo
en 200-as gumman jarok nem ugy mint 1-es susukisok,feltesz ik a virslit es rakjak fel a kepeket hogy meddig kidontottem
ööööööööööööööö,1-nem hozzád szóltam
ööööööööööööööö,2-.......................
ööööööööööööööö,3 akkor is kocka,na pacsi
Inkább úgy írom,hogy én 175 cm. vagyok,80-85 kg,de elég spéci anyag,ha hasonló alkat vagy érdemes próbálni.
Köszi.
Írtam neki.
A kormányos jónak tűnik. Egy kivetni valóm van. Hogy 3 ponton van rögzítve. Keveslem...

Adnék érte többet is egy jó vinxxgrip-ért mert az egy mozdulattal le is szerelhető. Meg az stabilabb. Ismerősnek olyan van még annak idelyén 70 ért vette. tetszik.... meg hát asszonypajtás miatt venném a romániai túrákhoz, hogy elviselhetőbb legyen neki a túra...