Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pisti,én szórakozásra gondolok,te pedig véres versengésre első 20percnél,mindenki elment mellettem,az aprilia (2t) még a 350-es Jáwa is aztán ahogy Hella segitgetett egyre jobb volt és keztem élvezni és már csatáztam is,r6,gsx-r,kawa megfogtam őket,a kis RS-el viszont csak a hosszu egyenesben birtam el motorelő fölényel......Hellával meg sehogy de mégis élveztem és örültem hogy lapon tudtam menni,nem volt a gumin majrécsik semennyi még az elsőn sem,sosem hittem hogy első gumit is le lehet tenni teljesen,valóban bátortalan voltam mint ahogy montad is kivülről,de nem akartam ugy járni mint Józsi,igy nekem elsőre érdekes és jó volt
Na köpködjétek!Mégiscsak egy Suzuki...


azt a ciberét szántam volna oda, annak minden mindegy ha neki támasztod a falnak akkor is indul egy év múlva, tartós és még jó lehet pályán.
azt a pénzt elmotorozzák vagy pihenésre költik most már, cakkon púder 20-30 e ft-ba sok km, és sok más belefér, peca, fürdő, kirándulás. ez tömegsport robi, nincs ellenfél nincs küzdelem, jó volt leelőzni a zx10r-t és a 636 injektoros kawát a kis karbis mocsokkal, de szégyen volt mikor a púpos gixer virsli gumikon elment mellettem kanyarban ezért volt érdemes kijárni. ha nincs kivel motorozni akkor csak körözgetsz, így inkább jobban járt a killer romániában.
superlotyós cimbora nekem is volt,de még nem nyultak a motorhoz,nem mernek,hogy sujos a költség
igen,a létszám és a pénz is gond ez előtin jóval többen voltak,na akkor eldöntöttem megyek,most meg szinte alig,megtetszett a dolgog,de én nem versenyszerüen,csak menni rajta jópár ismerőssel,ennyi,igérték a köridőmérőt,de piiiiiiiiiinz a piiiiiiiiiinz ,meg aztán mikor Józsi eldobta a vasat és eggyütt szedegettük össze a sallangokat,én sem akartam már tovább dönteni,a visszaforditó előtt meg 3 motor ment össze,ott meg olaj és benzin is volt,pedig a pálya egyik legjobb és leg gyorsabb kanyarja(nekem)de a móka kedvéért és hogy lássam hol a határom én még mennék,és próbálok emberkéket toborozni,hátha te is meg gondolod magad még
lehet van
bezzeg nézz meg egy endúró vagy krossz videót, ömlenek a versenyzők jól figyeld: üzemórás motorokkal! az unoka öcsém ltr-jé ben 40 üó. és dugó gyűrű csere, a krossz masinák még durvábbak, és ott minden kopik, arany áron!
már kizárt oda olyan bringával köll menni: 1. aminek minden mindegy
2. megfelelő létszám is, hogy ne csak körözgess, legyen verseny szaga is a dolognak.
érdemes tanulni: a p.ringen a délelőtti futamok alatt mért idők alapján du. 2 -3 verseny futamot is indítanak. hja ott van megfelelő létszám.
mikor a super lotyókból is 2 induló van akkor leketyegett az óra, lefőtt a leves. elfogyott a lendület motoros oldalról, vagy pénz vagy lelkesedés hiánya. mikor még néző is alig akad ott már gond van, de lehet a nyár az oka és mindenki strandon veri a vizet.
Szekibácsi remélem legközelebb te is rajta leszel

Valamikor februárban jelezted, hogy akinek kell bármelyik típusé az jelentkezhet...(ha cd-n van esetleg a városban találkozhatunk, én is ott élek :) , vagy, ha fizetős az sem gond, csak E legyen )
akkor az.
Ha van akkor mondj egy telefonszámot amit megadhatok a srácnak...
Az árát lebeszéled vele, nem én motorom...
Én csak szinkronoztam és mondtam nincs meg régóta és koptattja a vázat a tank...
Szerintem 100% ez az, bár a valóságban elégé a tank "seggénél" van.

Ilyen kellene 1db. új vagy bontott lehetőleg postázva, h-v ig melózik a srác.

Semmi csavar nem fogja, a tank hátsó része ezen támaszkodik meg a váznak.
üdv! meg nézem neked.
zx900b tank alatti gumibak 1db kellene.
Akinek van eladó írjon egy telefont.
később írok
igen robi, szép komótosan, most az eccccceeeeee.
ja meg pók hasam
fideszes damilod van....
Super corsa kuka lett, de fantasztikus ket nap volt.