Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pipi-ke jó messze tették le azt a merenyét 400 csak oda , igaz csak 2 köll tankoljak a robeszbe de vissza már olajat is kell cseréljek a szuzucskiba
cimbora csalogat alsóőrsre , mondom mennyünk robesszel: megőrültél? nagy vassal
4mm számbeütő
ez a beszarás! van adattábla hozzá kiccci kinában miiiiinden készültem hátha leérek a móri motoros bulira de nem jött össze ha lemégy dobj pár képet. csű jó lett mert fizetnék a jövő héten
igaz terveztem hogy arra megyek, de hogy mattot kapok irányzékból azt már nem bizonytalan az idő mikor érek bárhová is és nem zavarok másokat a saját balfaxságaimmal. keringtem mint gólyafos a levegőben de legalább nem volt unalmas az utam
Tessék!
Csak neked!
Ebbe azt ütsz bele amit akarsz!
Adattábla
először is ajánlj neki egy gixer 1000-et k5 sárgát.
másodszor amint látod most húzták ki a kawa szakszervízből tehát fitt a paripa, na meg pösti egy köpésre lehet tőletek, informáljátok le a szervízben. amúgy eredeti festésű, szép paripa. ha a szervíz megoldott mindent akkor a haverodnak csak a gázkart kell baxtatnia meg ott középen, a zöld hordón a nagy fekete korong alá köll dugdosni a kúcsot, és sűrűn kiszorítani a levegőt belőle.

meg ne sértőggy csak viccöltem szép motor . azt kell megkérdezni hogy hol kell kifizetni
máskor írj ha erre jársz s segítséget kapsz töllem,vagy hívj fel
Urak valakinek ismerős ez a gípsárkány?
Egy barátom szemez vele. Mit lessek meg rajta az általánoson kívül?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-8965970
Köszi, egy frankó leírás!
valami tákolmány, mert a kemény fa burkesz már szeret felgyüvögetni a vas szerkezetről.
faszt hát a csongrádi pontonon jöttél át Tehát csongrád felöl Akkó se kellett volna bemenni a városba körforgónál balra a laktanya előtt az elkerülön ott láttá mán vóna táblát. Igaz az elkerülő 8 km hosszú de üres lehet neki gyomrozni
hát szentesen vagy egy éve szétbaszták a belvárost letérkövezték a a körforgókat kitíltották az autót, megszüntatték a balra lekanyarodást hódmező irányába. Egy körforgóval odébb lehet fordulni asztán hódmező irányában majd tábla mutassa balra orost.
Vagy a vasútin tovább mégy egyenesesen aszt be se kell menni a városba. Gondolom kusnszentmárton irányából közelítettél
Ez nem a csongrádi ponton?
Ritkán gyűvök.megyek erre
Tegnap. Meg is van róla a véleményem. Gondoltam benézek ebbe a a városba mi hogy merre nézelődöm . Aha. Nálatok az összes táblát ami az utak irányát jelzi ellopták a bennszülöttek vagy a polgármester abból épitkezett. Mert hogy a belváros és az ahhoz tartozó körforgókban utkereszteződésben nincs tábla hogy erre vagy arra idegen. Nem is jelzi tábla hogy merre arra orosháza áhh esélytelen. Kvázi a legközelebbi és az 50 km fekvő város a mérvadò. A többi találgatás vagy kézben tartott mobil bekapcsolt nettel és keresgélj. Már régen voltam arra de akkor is találgatni kellett az irányt jobb most sem lett.
Akkor úgy tedd fel ahogy neked tetszik. Igen 2 bilincsem van az egyik eladó.
Én ebben a pozícióban szeretném felrakni a vasra
s akkor ez az eladó ?
Szentes mikor jártál erre ?
lehet mert a vaskerekek a blokkban elég gyepáltak.
Olaszból hozta be valaki(aki azt állította minden rendben lesz, csak 17e-rel kerül nekem többe mintha rendszámost vennék), viszont azért kellene a fénykép, hogy esetleg tudnék csináltatni rá. Tudom, hogy elvileg nem kell, de itt kérik! Persze lehetne szívózni a vizsgabiztossal, de ki az a hülye aki maga alatt vágja a fát?!?!
Ez Orosháza elkerülő....
azt mondtad hogy vigyáztál rá, klacko sem ezen gyakorolt akkor előtte valaki rendezte.
köszönöm csimbi