Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valamit rosszul fogalmaztál vagy rossz gombokat nyomtál le, nem értem?
Láttam, hogy ezen az oldalon a minap, és nagyon szerettem volna beszélni veled, de elkéstem
vajon mijen oldalon lehettel
ezt nem valami bajuszos enekestol kaptad
Jövőre gyere le! Majd intézek szállást!
valakinek?

Greetings from the wonderland!

How are you doing? I’m Valerie, and I’m dying to meet you! May I ask your name?
I saw you on this website the other day, and I really wanted to talk to you but I was late – you had already gone offline.
Could we chat tomorrow? I’m sure it’ll be fun. Write me some time.
My email tomasoscheibner@yahoo.com

Have a great day,
Valeriya

Üdvözlet a csodaország!

Mit csinálsz? Én vagyok ? Valerie, és én ? m vágytól, hogy találkoztunk! Megkérdezhetem a nevét?
Láttam, hogy ezen az oldalon a minap, és nagyon szerettem volna beszélni veled, de elkéstem ? Ön már ment elérhető.
Tudnánk beszélgetni holnap? Én ? vagyok benne, hogy ? lesz szórakoztató. Írj nekem valamikor.
Saját e-mail tomasoscheibner@yahoo.com

Szép napot,
Valeriya
még fóliás a drága oly sokat használtam -25ekm- de feltámad!
igyexem vélhetőleg. blokk már meg van, csak a köret hiányzik, meg az idő.
valamék jó lehet, ez B adat tábla.
én is teszteltem a züdet szimering csere spec werkcoig 20mm zártszelvény
még egy bádog böskével is találkoztam
ez hiányzik
remélem nem szentes felé ott csak utak vannak de hogy hová is vezetnek az titok
teeeee mi lett azzal az első sárvédővel?
az anyám ideges úristenit te is levágtad? eszem megáll fransziáúl: gusztyüsztyülőőőőőn
itt nincs semmi látnivaló a nagy húhó ellenére még valami kupát is elbuktak pár napja valami loki focicsapat, falábúak de akkora stadion épült hogy egy valag közmunkás sem tudja rendbe tenni a környékét. sebaj remélem a következő kormány börtönnek fogja használni, enni nem kapnak lerágják a pálya gyepét, pár géppuska torony kell csak ahonnan a szökni vágyókat legéppuskázzák, reggel meg jönnek a közmunkások és eltakarítják őket "majd". a motoros találkozó is szépen csendben lecsengett, most nem volt verekedés, de érdeklődő sem. kisújon 1000 ember től indult a buli, itt a pokolgép koncerten telt meg a színpad előtti tér.
A szemüveg kell sajna de gyorsabban jön a kanyar :)
robogol
boldogságos névnapot robi utólag, névnapokkal hadilábon állok soha nem figyelem ez valahogy kimarad az életemből
korcoljad neki!
új ruha, szemüvegben !
Üdv mi csak 150 km mentünk de elég volt az új ruha betörésére.
na nehogy vissza pattanyon a fazik,mint pipinek de azért köszcsi fiuk és Zsoltik
Én kocsikáztam,,voltam Szeki bácsi fele..
Boldog névnapot a dílernek! Valami Robi.....
Boldog Névnapot Róbert (divatcigány)
mindenki motorol?
Ó ó azt hittem 2 pénz oszt kezem a bilibe ér
5 pénz. átutalod akkor pár száz a posta.