Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kormány stabi befogó ?
nekem 98-01 van itthol, és az más adattábla, de ha gondolod lefotózom. lehet ma leszek a régim közelében azt talán lenyomom.
Köszönöm!
Csak neked!
A zx9r-re a KPM-es nem ilyen képet mutatott. Azon sokkal több adat volt, és a formája is más.
Azért mégis kösz ! Úgy látszik senkinek sincs a motorján ilyen tábla, vagy nincs lencse a telefonon !
csá
véletlen hítalak reggel utána meg aludtunk azé nyomtam ki
nah hitalak baszki tán még koválygol
azaz józanodsz
nem nem amint látod kawasakis sátor és ti próbáltok besunnyogni a zöldek árnyékába
Az alkohol öl butít és nyomorba dönt
jah inkább nekünk sátrunk is van beengedjük a csorokat
csak higultok
persze Tomikának a lényeg mindig a gáz na meg a válto
tekerek rajta azon ne múljon, mondjuk ez már ilyen marad. a nagyobbik baj az, hogy nem látok...igaz mindig mondja a mutter "sose öregedj meg fiam"
maradnékennél
nem 9-el megyek azzal hamar ott lennék, meg a pénztárcám is, 400-on lenne pár fotó minden irányból.
a T -34 döglött de ha a méhecske rászállna harci állapotban akkor lehetne zx10 r
ez hortobagy
hat pedig ingyenes volt
du mar tele lett mindenfele atoval,na meg emberrel
meleg,strand,bikinis picsak
kis izelito
húzatok egy kövéret helyettem is bogyesz
remélem az a té 34-es ráfordul arra szutyuki robeszra
Merenyére 9-e gyere. Igaz az tőlem is 250 km-er
9363 Attila Emlékére Motoros felvonulást szervezünk 2015:06:13 szombaton 17:00 kor gyülekező a nyír plázánál 17:30 kor indulás a baleset helyszinéhez ott gyertya gyújtás és hangos gázadással emlékazzűnk meg Atiról ki egy nagy szerű motoros volt.
Oszátok meg minél többen hogy egy nagyszerű motoros és harcosroll kellő képen búcsúzunk ell