Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodjon Békében !
Na örülök annak, hogy a cudar idő ellenére azért szép számban megjelentetetek nálam Remélem jól éreztétek magatokat dobok néhány képet.
Akinek esetleg valami rendőrös videó vagy fénykép van azt rakhat azért
Szekis valamelyik hozzászólásában jó jósolgatott az új forumos tagunknak butyinak, a rendőrökkel kapcsolatban lehet évek óta nem igazoltatták már, nálunk 5 perce sem volt már is lekáderelték őt is
Köszönöm eme bő kis honda fikázást De én nem azért váltok mert annyira Hondás lennék hanem mert lehetöségem van most mind két motort hajtani mert van egy zx 9 em meg használhatok már egy éve egy 1100xx et és v.hogy jobban megszerettem ami nem azt jelenti hogy jobb motor Mert a ninja teljesen más nem lehet hozza hasonlitani nem egy kategoria,csak egyszerüen jobban élvezem vele a motorozást és szerintem ez a lényeg nem az hogy mien drága motor van alattad vagy hogy meik márka És hát ezért szántam el magam arra hogy megválok a ninjátol.
lenne mit vissza pörgetni
ezt találtam neked
taschner
[4107] ma 10:55
nos nem sziporkázó vitát szeretnék el inditani .. mert jó motor az xx .. de nem kell enyire kaserolni az xx et ki merem jelenteni már rég nem a HONDA a leg jobb négy japo közül

erre akor kellet rá jönöm amikor a sokadik Hondát kellet szerelnem 3 db vfr 800 szervizelek mind szar az egyik inyektor hibásan üzemel 370 000 ft lene a javitás a másik valos 67 000 kiloméret után szét esik a hátsó lengőkar 20 000 ként nyak csapágy ... xx jár hozzám vagy 10 db mind dobálja az alapjáratot .............minden másodiknak 50 000 után kukás a vezérmú feszitöje a gyári did lánc sokszor 2 mm is el mászik ..a patron mindegyiken szar ..

és igen a kuplungot 3 darabon is cserélni kellett pl okául a piros 2005 ös xx en 970 euró volt az anyag ....

na most egy prémium hondán azért ez nem kéne .. most hagyuk a hülyébnél hülyébb meg oldásokat a tul bonyolitot szarokal fel szerelt példányokat .. maradjunk a TÉNYNÉL .. a honda is SZART CSINÁL már és az ujakat elnézve egyre szarabakat

persze én is azt hitem hogy egy hondán ilyen kilométereknél ilyen hibák nem lehetnek ................. de sajnos IGEN

ja és még a szomszédomat is rá beszéltem egy power commanderes yosimurás xx re 175 loval tehát nem vagyok el fogult

olyan ez mint a mercedes a régiek a világ legkjobbjai voltak ... mára a merci meg tanult szart csinálni érdektelent , szürkét , sablonosat talán a Honda is ezzen az uton jár


basszus,,,, nyugodjon békében,,részvét a családnak..
2009-es képek
Attis a műtétek után már vékonyabb lett és gyengébb.
Atilla itt még fitten és nevetősen veszi az akadályokat.

és a zsilett motor kawa fórum talin.
Isten nyugosztalja :(
Nyugodjon Békében!
küld át a faszbukon üzenetbe
Epp a teloval baszakodok.
Nemtudom ratenni a gepre
toljad felfele a videókat
Koszi a bulit pipi!
Remelem sikerult hozza tenne valami extrat es bucsanat ha valakit megbantottam nem szandekos volt
Nyugodjon bekeben!
Nyugodjon békében.
Na én most kapcsoltam még be a telefont, és értesültem a szomorú hirről. 9363 a két évvel ezelőtti motorbalesetéből fakadóan elhalálozott.
Isten Nyugosztaljon Attillám
Fazinak
videók?
igy mulatunk
Látom a kés az pörgött jó volt a társaság nekem tetszett !