Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet úgy járt mint a magdi anyus...
tegnap a környéken mindenki erről beszélt,előbb aszonták legurult a lépcsőn a nénike...........de akkor minek helyszineltek 2-től este 7-ig.........ma már gyilkosság,vagy ki tudja
én a samsunkg 80-centimért kaptam egy BÉJEMWÉ blokot,amit elhoztál veztengely törötten meg kaptam a szoc segilyt és elmentem TV-t venni,3éve egy samsung 109-centis plazma vagy LCD a tököm se tudja,volt 270-ezer forintocska,mivel eggyetlen darab volt belőle és az is a kirakatba ami ment 3 hónapot,igy ide adták 120-ba mivel ukrájná digim volt és már az nem üzemel,muszáj voltam valamit köttetni,igy lett a T-homokos,na annak kurva szar a jképminősége,de ha fizetem még 3 ezret jön a cucc HD-ban
Az igen vazze.....
Himikém az a pizzériával van szembe ahol kajáltunk
utálom a körforgókat.......általában mindegyik csüszik,bár én még nem mentem el a körforgalomnál balra
www.idokep.hu/idojaras/Tiszakécske de nem egy kiülös idö . Csimbi felfázik a vizes földön
amúgy meg akkor kel inni mikor jól esik
Na akkor holnap kezdődik az eriszd el a hajam
Azok az elvtársak akik a holnapi nap folyamán érkeznek 18 órától leszek a nyaralóba
Holnapra nem mond esőt nagyon
Szombatra mondogat de inkább a dunántúlra
Eddig 7 bulit megúsztunk különösebb eső nélkül
Hátha ezt is megússzuk nélküle
Mindenkit szeretettel várok
Cím a szokásos: Tiszakécske fácán ucca
http://www.hir24.hu/Sotet-olda...
Bogyóéknál zajlik az élet.....
meg jött a cucc basi pipinél majd törlesztek
Igen, ìgy van ahogy ìrod. Valtozott a gondolat mód a gyartoknal. 20 eves teve 50 év utan is jo. Milyen furcsa mi? Milyen szar lenne mar nekik ha mibdenki egyszer venne tévét es az kibìrna egy emberoltőt..... erre is csak azt tudom mondani hogy az ember egy gyarló geci teremtés. Pocsekol észnélkül.... csak a pénz halyhaszas es azt ha kell akkor tuzon vizen at.


Ne csak teverol beszeljunk. Pár példa meg: nyomtato, izzók, dvd lejatszok, stb.... mosogep....es sok minden mas. Hanyinger....
tudhatnád pipi a mai világban semmi se tart hosszú ideig ha minden addig bírná mint a régiek a gazdaság csődbe menne

én mikkor haza hoztam és be kapcsoltam azt hittem sírva fakadok olyan szar volt a képe kicsi utána járás és meg tudtam hogy a sima analóg kábel tévé miatt van az hogy ilyen szar utána át váltattam digitális kábel tv-re most zsír a kép majdnem hd minőség
nem tudom csimbi nekem még nem volt robbanós tv-m
Az előző dög viszont plazma volt, szerintem olyan már nem is igen van, mer felváltotta ez a led lófasz.
Élesebb kép tisztább színek jellemezték Ezt akárhogy állítom nem üti azt a szintet, mondjuk azért elfogadható a kép
A régi hátránya
Az volt 40 kg ez meg 12
meg kettéreped a képernyőjük egyszercsak lehet időzített bombát szerelnek beléjük amikor eljött a kihordási idő vége
ezeket a lapostévéket kb. 4 évre gyártják
Na pont ezért nem adok 6 kilót egy tv-ért, mert nekem évi 150 ezret nem ér meg az esti hiradó
Nem is igen javíthatóak Ha elromlik általában kuka
De olyat, hogy álltó helyében kettéreped a képernyő az mégiscsak durva nem?
Az asszony 25 éves filipsz tv-je még mindíg tökéletesen műxik.
A kis képernyőátmérő miatt nem rosszabb a képminősége se mint ezeknek a raklapméretű szaroknak Abban az időben még hosszabb kifutási időt hagytak a tv-knek
nekem orion van fény évekel jobb a képe mint pl a samsungnak

mikkor vettem ezt a tv-t egyedül a sonynak volt jobb képe de kétszer annyiba került és erre van 4 év jótállás
Samsung is ugyan úgy tönkre megy mint pl a DEKO vagy valami gagyibb márkatársa. Ugyan olyan a panelük. Véleményem szerint kár kiadni több pénzt mert "márka". Ugyan úgy hordják vissza márkákat is mert egy idő után beszarik.
panyolan o a star
az osszes csaj ismeri ezt leszurtem a facerol
meg hogy a telt idomokat kedveli csak ezek utan tudnam minek neki a 9-es oldal idom
lehet a suska is teltkarcsu lessz
Kanári ne rígasd mán meg bogyeszt látod mennyire a lelkére veszi
Nem paraszt Ő
Csak messze lakik a lakott településtől
meg jo hogy elotte nem volt riskasas a kep
hangyafoci utan magahoz tert volna
Na majd holnap a tojó a telephelyen van a mastival jöttem haza
asszem le is fényképeztem mindjá leszaladok a kocsiba a gépért, hátha látszik a képen valami