Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
oksa
már mikor elindultam fura volt az alapjárat is durrogott mondom mi ez mi lett vele hisz nem is használtam
igen ez volt nekem is!
lehet a töltésed szarakodott nem az aksi ,előbb mérj töltést aztán vegyél másik aksit,
Gondolj bele Zsolt H-ring,Pünkösd,és sárga riasztásos 7 vége de ott leszünk
kawa csinal olyat is,ha mar gyengecske az aksi kis fordulaton puffog csattog rangat
mintha xar lenne a gyujtas,huzatod egy darabig rangat bizonyos fordulat utan meg semmi gond
gondolod Robi
Elmentem vele Paksra meg vissza.Többször megálltam nézelődni semmi baj nem volt.Beértem a városba mondom bemegyek a trafikba.mire kijöttem és indítanám se kép se hang. :(
bár mondjuk az aksim már szarakodott nem hinném hogy 3 hónap alatt teljesen lemerül egy fullra töltött aksi a szobában,
remélem nem a töltéssel lesz gond :( holnap megyek veszek egy akkumulátort mert ez már kuka.
lehet generátor,vagy feszab,vagy aksi,multiméter meg mondja mind hármat
haver járt már így jöttünk hazafele mátrából rá mentünk egy bukanóra és ott elment neki minden utána másik aksi és tökéletesen működöt minden
remélem nem a generátorom adta meg magát :( majd most kiderül kimérjük
bele trafáltál
ott legalább jó ut van,van egyenes,és van kanyargó is
Gondolom hogy van e töltésem :)
egyszerüen nem jó az időpont
előszörén egy töltés méréssel kezdeném
de az csak kívülröl véd
majd viszek esernyőt
utálok ázni
esőben is lehet inni
Halihó

létezik olyan hogy egyszer csak megadja az aksi magát menet közben?Elment minden a műszerfalról világítás tompult. Biztosítékok mind jók.

Akkumulátor legalább 3 éves már tavaszi indításkor 1 tekert es lemerült.az aksit fullra töltve vettem ki decemberben.