Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

polgaron gergo megoldja
zx 10
ettolveszettebb
kenyelem ha ha... en ezert valasztottam a 12-est,igaz elotte busa nezes volt de hamar felebredtem
Kukucs....
Csimbi! Takarítás lesz meg egy kis szinkron semmi több! Nem Lovakat akarok én kifaragni. Se nem térképészkedni.
Tudtam hogy megismered! Szeretem az erdő miatt! Mentem Nyíregyházára!
Nem akartam offoni a topikot.
Össze foglalva jó a gép de nem kurva jó egyszerűen jó. Hisz csak egy suzuki!

Úgy érzem ehhez fel kell még nőjek.
Haver mondta hogy nem sok különbség van már egy 9 százas és egy ezres között. DE van!

Úgy érzem eddigi motorjai között ami nem sok volt ugye bár. DE a legsanszosabb hogy össze törje az ember pikk pakk!
Annyira ideges és hamar érezteti veled, hogy ez bizony úgy földhöz tud baszni akkor és amikor csak akarja ha húzogatod a bajszát. El sem tudom képzelni milyen egy ideg beteg lehet akkor a 2004-2005 kawa.
Minden gázadásra és úthibára jön kerékre. Olyan könnyű hogy egyfolytában azt érzem hogy az eleje csak messziről tartja a kapcsolatot az úttal. Erős! Fordulékony. Super Corsa gumikkal hihetetlen.

Ugyan akkor egy rohadt kényelmetlen szar gané! De hát ez sport motor. Ha megválok tőle ez lesz a legnagyobb ok, hogy szarrá megy a csuklód és a csípőm nem bírja. Túrára ez nem jó.

Vegyesen nekem 6.3 mat evett 100- on. Ennyi!
ahoz pad kel szinkronal itt nem sokra mennel
De Bogyesz
új meló?
fancsikázunk fancsikázunk, te az oly szar út hogy lezáratnám.
ilyen szűrőm nekem is van, lötyi nélkül
azóta is néma a kellemes hatástól
csak messzirol merted fenykepezni
amugy milyen mert nem nagyon beszelsz rola
ez olyan fasy mulatos
szerintem a csajok fizettek hogy ott tancolhassanak
Gyááááááááááááááááááááááááá Geci!
A már van benne.
Menni akarok majd szerelőhöz beállítani.
adok uj gyárit ingyért na told csak el a képedet erre!
egy tizest ! de ha hozzá volt állítva az injektor akkor most majd baszhatod
Mit er ez igy hasznaltan? Tudom olyan mint a hasznalt koton. De kivettem az enyembol kell a fasznak! eladnom de szerintetek mit er egyben? Egy kis repedes van a gumijaban de nincs atrepedve szoval tomit es a funkciojat elatja. Ennyi baja...
ZoZó!