Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd ő is megbanja!
te is meguntad
Eladó ha esetleg v.kit érdekell!
hasssszáz hétötven a nyerő kategória, van belőlük csőstűl.
ne nevess, kimaradtál a buliból. szuszkás, kécskén még pacsizhattál is volna pár tesó huhukissal.
én haza értem bogyesz kenderesnél elvált tőlem, remélem haza ért egyben.
inkább események papa, volt ott minden .pffff
ez szó szerint igaz
köszönjük.
http://www.ebay.com/bhp/zx9r-m... Na Tomika innen valami diszkostükör
Sajnos én leszek a rossz hír hozója, de ide nem lett beírva.
A Nyíregyháza topicban tudtok részvétet nyilvánítan a kedves feleségének, ha egyéb elérési utat nem találtok rá
nekem lehet vannak de nem merem meg nézni őket
na ezt a bulit is tuléltem
hol vannak a kéépek? hééé!
megnézted a tükörre való gumit van e? :)
Itthon vagyok sajnos Szekit vártam még ,de nem találkoztunk na majd legközelebb. Szereztem barátokat jó fej társaságra leltem Kécskén jó volt a hangulat igaz én mint meg szeppent fiú csak néztem ki a fejemből.Finom volt a pörkölt a birka is és a disznó is ,pipit meg ismertem minden téren majd legközelebb ott alszok s iszunk !
mi már itt vagyunk!gyertek!
még nem indultam el :(
szerintem te már oda érsz mire én indulok.
nem tőlem függ már rég ott lennék ha nem kellene várnom másokra könnyű oda találni mindíg a strandfürdő irányt kell követni, a fürdőtől kb 300m-re jobbra van az utca, előtte fekvőrendőr amit csimbi az első bulin teli rüsztből átugratott a bordóval, rozsdás fém villany oszlop a sarkon. elázott társaság a kertben, esetleg villogó sün ótó is feltűnhet a házigazdát keresve.
Mi leszünk a Papír Kutyák
Sajnos az időjárás miatt mi nem tudunk menni! Én még elindulnék (akár kocsival is) de az asszony nem. Na meg más sem! Nem akarnak ázni! Most állt el az eső.Viszont ahogy nézem nem tart sokáig!Jön az utánpótlás. Két napja esett! Hol intenzivebben hol kevésbé. De esett! Így sajnos az idei Pipi bulin nem tudunk részt venni! Aki ott van annak minden elismerésem!
Jó lenne találkozni ott a fő utcán ,hogy ne keljen kavílálnom össze vissza mert nehezen találnék oda,