Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg akik havi kb 80-90ezer ft ert nyomjak 4muszakban mert muszaj
pl mifelenk a jibil
opel? De hát az sosem kop el
Azért kérdezzük meg szekit
Bár lehet libabőrös a név hallatán
ezt a szegény Erika gépelte,pipi meg a fotelbe ülve papucsát lógatva diktált
vegul is amit leirtal az igaz
en nem panaszkodom az opelra,de minden hasznalat es karbantartas fuggo
magam javitom es figyelek ra
de azt mondjak a japoknak meg a szemuk sem al jol
Csak a gyengék vesznek fel hitelt.
Killer a provident szívesen ad kölcsön
Vacsorázás közben láttam a reklámot, hogy a cetelem is
Már évi 11,99%
Aszt mondjá az ilyen madarakat szívesen látják
Én a helyedben egy percig nem gondolkodnék
Hiszen már FAIR bank mind
Én nem a németeket gyűlölöm Velük különösebb bajom nincs mert nem is találkozom velük
Viszont a sok hulladék fos amit gyártanak Betegágy az egész német vonal. Most, hogy melletünk megnyilt pár éve a kecskeméti mercigyár elég sok ismerősöm elszegődött oda robotba.
A vadonatúj autók halnak meg halomra Van ösmerős akinekaz a dolga, hogy havonta munka után hajtson beléjük 2000 km-ert
Há hullik széjjel alatta Csak halkan jegyzem meg, hogy a gyár tetején lévő mercedes emblémát japán motor forgatja
Nincs nekem bajom a német gépjárművekkel csak igen nagy a szervízigényük, a gyári garancia amit adnak nem sok szar, és amikor kiderül egy típushiba adott modelnél (pl audi olajszivattyú) visszahívás nuku fizetede a zsebedből Ellenben szép autókat gyártanak. De csak kerti díszenek jó A sprinterek is halál fosok, beszéltem néhány terítővel aki olyat hajt. Elég gyakran látják a szervízt a kötelezőn felül
Amikor a néhány éves golf 6 pár ezer kilóméternél egr szelepet kell cserélni 145 ezerért + munkadíjért elgondolkodtató, hogy mire adott ki a gazda 7 millást
A toyoták nem túl szépek ( bár az utolsó sorozattal azért lett valami formája, bár igaz, hogy az összes típus pont ugyanúgy néz ki előről, hogy meg sem különböztetsz egy verzót, korollát, auris vagy egy rav négyet esetleg egy avensist egymástól ) viszont nem nagyon látják a szervízt se. És él a visszahívás rendszere. Emláxem amikor erikának megvettük a szuszkát 5 évesen 2 év múlva kapott egy levelet( kiderítették, az új tulajt), hogy mennyen be a legközelebbi szuzuki szervízbe, ahol ingyen bérmentve kicserélnek valami csavart ami 5 év múltán derült ki, hogy rozsdásodhat a céges korolla 8 éves volt amikor mondták, hogy kicserélik benne a komplett autómataváltót, mert ezeknek a típusoknak kiderült valami nyűgje. És igen soxor hallani a japán visszahívásokról, de nem a delikvens zsebére megy a játék 15 éve hajtok 3 hiace-t. A legkomolyabb alkatrészcserém két első lengéscsillapító volt 16 ezer/db-ért
Muszájból lett egy master 25 ezer km-er alatt: cseréltünk benne egy klímakompresszort klímacsövekkel egy hűtővel. Generátor teljes felújítás beállt csapágyak miatt, komplett bal oldali lengővillát, kézifékkötelet 2x, két hátsó lengéscsillapítót, egr szelepet, nyomásszabályzó szelepet és utoljár otthagyott a rohadék, a dízelinyjektor sok résolaja miatt, mind a négy behányt , de legalább Érden 65 pénzért felújították, mert darabja 146 pénz lett volna Ennyit a családban lévő 5 toyotára nem költöttünk még el soha+ hozzávehetjük a másik három japómárkát. Megnyugtattak, hogy a sprinterrel pont ugyanennyit szoptunk volna, még az ivekót mondogatják valamennyire ebben a kategóriában
na?hova lettetek?züüüüdek
ja,ráadásul még szemüveges is és már utódja is van
sajna a végén már nem lehetett belekuplungolni
tudom tudom
te nem vagy cigány
csak apád,meg anyád
szemüveges?
mer allandoan bele kuplungoltal hatha fel all 8-kerekre
dolgozol?
Ismered a viccet bogyesz amikor bemegy a cigány a videótékába és kér olyan filmet ahol a cigányok a lovat hajtják
- sajnos olyan film nincsen
- és olyan amikor a cigány bázsevál?
- sajnos olyan film sincsen
- hát akkó milyen van drágá árányoskám?
- olyan amikor a cigány munkába megy
- jááááj kezi csókolom há nem nézünk mi fantasztikus filmeket
Sztem holnap kapod is. Járó motornál kell használni!
fordultával küldom a másikat
én mögmontam hogy zsidócigány
Packet úton!
na Oszibáttyóóóóóóóóó jon a póóósta?
lassan kezd gyanus lenni ez a német gyűlölet részedről
első 7-en be ált alattam a nyomcsapágy
aktrosz állítólag egy fos
de szoktam menni,de csak nézőnek,igaz most rábeszéltek egy kis páylázásra,csak mióta 7 végén is dolgozom nem nagyon van idő rá