Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma is mentem volna ha a huhukin rennszám lenne, de aki rendezi az korrekt csávó nem hív és fel sem veszi a telefont hogy ki mit hol kúrt el. péntek du. már rennszámnak kellett volna lenni a rohadékon de ez az intézem 1-2 nap alatt a papirozást csak lágy duma hogy kinyalhassák a seggedből a szarcsimbókot, de hogy teljesítsenek is........ az álom világ.
csimbi meg már háton pörög
előbb legyen kész majd sztán jöhet a terv, kanáry ajánlotta hogy veressünk, há ha széthullik legfeljebb haza fuvaroz
majd MOHA bacsi mondja a tutit
bar lengyelben neha o kerdezte tolem hogy most mi legyen
na akkor kabd be a nagylábujjam
lehet a karbonos sarvedo mogott jobb lenne
cb nincs,gozom sincs meg merre megyek
be kell buji a plexi mögé
Ne igyál többet Bogyesz Ezt még a szétesikszer se fogta volna meg. A csávó még 280 felett is igen meggyőző gyorsulást produkált. Erőlködhettél volna.
A víz nem keveredik az olajjal
na,már erre nem is kanyargol?
gondolom abból is valami 400-as ha létezik olyan
na ez az még én sem toom, ma toltam haza a 1.5 éve parkoló helyéről úgy gondoltam hogy már bele rohadt a benga a karbiba, de egyet próbából leengedtem és cseppfolyós úgyhogy friss benzin friss olaj a karterbe és és és úúúúúúúúú a benzinpumpát is komplett takarítani kell + a szűrőt, szal tisztít és indít, kék idomot raktam fel de le kell váltsam züdre mert forgalmi szerint zűd, az meg forgalmi csere lenne olyat meg nem akarok holnap lesz szabad züd idomom és egy zűdes tankom kedden még műszaki vizsga is lehet, sztán fel a kék idomokat tankot és kanáryval lehet csapatni.
ezt egy gsx-r simán Zozókám
a Lisztes transz a geologisztik a Leveler és még stb mind itt van már........
Végül is hová a bánatba tennéd a babakocsit
ennek meg nincs környezetvédelmi besorolása kellene a fasznak
Elég sűrün járok arra látom, hogy miből lopják ki a gázolajat hál Isten attól függetlenül az öles léptekkel halad az útépítés. Ki van írva, hogy duna-aszfalt Ez gyakorlatilag a kécskei vakond kfts Szíjjék bulija. Ő most az új vegyépszer
Amiről te beszélsz az szolnok észak elkerülő a leendő m4-es darabja Arrafelé is járok heti rendszerességgel. na ott már nem mozognak a gépek, bár még mindeíg ott vannak
Na meg nyugodtam. Megnéztem hogy milyen típusú volt a Ferrari. Ez ellen nem sok esélyem volt http://www.vezess.hu/ferrari/f...
onnen le vonultak,egy darabig nem is fog épülni
értelek himi
Azzal az apró ténnyel már ne is foglalkozzunk, hogy esetleg én mikor bírok kiszorítani egy hétvégét, két cég, egy 5 hónapos gyerek meg egy rikácsoló feleség mellett
a kecskeméti ekerülőn még nincs
ugyanis augusztusra igérték, hogy ekészül az út
mondjuk én mán álló fasszal várom
mert utánna nem kell lajosmizse fele döcögnöm az m5-ig, minimum 2x hetente
Az a dob hogy muzsikál?
szék