Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érthető valamit valamiért. majd jimmi érted megy vonattal
Ugyanaz Szekikém,,,de ugyanugy 2 műszak,,,én már 2 héttel előtte nem tudok variálni...
na killer kapod az ívet a gixer fórumban se itt se ott.

topictalan lettél?
új a munkahelyed?
1 közvélemény kutatást azé megért volna,,,mint eddig,,,,,nem mindenki "csak" hétköznap melózik.....
nem nyert.....
ha hajlandó "valaki" megfelelő pénzmagért félre ütni a klaviatúrán akkor igen, máshogy lehetetlen vagy hozatsz rá egy 25kw-os német vázat.
ez is gáz hogy a németek menyire előrébb járnak mint más országok, ott eddig bizonyos szakaszokon nem volt sebesség korlát, tehát ki tudtad legálisan élvezni ha volt egy ferrarid ha akartál egy 25kw -os hayabusát akkor megvetted lefojtották és legálisan használhatod monnyam még.....
itt semmi sem lehetetlen csak pénz kérdése minden, a korrupció hegycsúcsa
ez olyan ................................. kék osztriga báros benézés
én is csak feleslegesen mert pipibuli lesz akkor
Legálisan szerintem már nem lehet rajta változtatni. Ennyivel lett bejegyezve ennyi is marad.

De sok pénz csodákra képes, no meg kell hozzá kapcsolat.
remélem lesz valaki bordo B9-el mert pipi monologját szeretném hallani némi könnymorzsolgatással
https://www.facebook.com/group...
Aki szeretne az nyugodtan csatlakozzon a kawasaki ninja és társai csoportba! Köszönöm!
sziasztok van egy kawasaki zxr 400 as motor 46 kw os papírilag lehet rá mod valahogyan hogy 35 kw os legyen átírva mi a kimenetele ?
szeretettel várlak beneteket
A szuzuki meg jó lesz gyújtósnak a bogrács alá
gyere velem,elgurigázunk,én ugy sem tudok egyiketse,meg lassan el tötyögünk
Vagy szerelni kell megtanulni vagy pályázni. Ezeknél nem vágódok be ha csak túrázgatok.
ne rijámán Zsákos,voltak ilyen napok is
Dehogy nincs!
Csodálkozol ? Ilyen előélettel. Plusz még szereléshez se ért mert hát ugye az alap dolog annál a márkánál. De protezsáld be legalább lesz egy spanod
jaja,nehéz lesz bekerülnie
Beszélgess killerrel mert most pont a senki földjén huhukizik. A suzinál még nincs szavazati joga a kilenceseknél már nincs