Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hol jösz? a 41-esen,vagy a 4-esen? mert Vásárosnamény környékén vagyok egy sárga mercivel van CB-is
Akkor szerencsém van. Ma jöttünk haza Kakucsról és egy szaros kocsival meccseltünk. Az volt a gond hogy ő még 280 nál is lazán el lépet Egy osztrák rendszámú Ferrari. Valami eszméletlenül szedte a talpát. De elvoltunk mert a sráccal mutogattuk hogy jó a menet.
akkó hívhatlak, nem fog karattyólni valami indiai tyúk a telefonba
lementem romaba ..mert minden ut oda vezet....onnan varso melle
onnan meg haza de hogy mijen utakon
most meg itthon,hetfon megyek tuzserra lerakni
az lesz megkapja a kék idomokat és dzsíííííííí
hol leledzel?
atrakna a kek idomokat es azt hinne o a vagany csavooooo

tegyel ra 1 szeket es a jovo heten menjunk valamerre
persze persze..........
nékem nékem nékeeeeeeeeeeeeeeeeeem
maradhat vagy menjen. be kéne rúgni a dögöt
a cucc tudja csak a szoftvert drágán adják oda az állam bácsinak hogy ő még többet kaszáljon rajta.
a matrica ellenörzőben nincs sebesség mérő cucc, hogy honnan tooom, 180 körül rongyoltam bele a nyiregy tokaj közöttibe, a tiszafüredi is megvolt 120 környékén, de semmi.
Mit tudtok róla. Kecskeméti elkerülőn a matrica ellenőrző kamerákba van trafi vagy még nem rakták bele őket? Meg amúgy az egész ötösön.
az Pipinek kő
a finomítás azt jelenti hogy nem robbanékony idegbeteg pedig az kő a parasztnak a barátok közt után
akkor hogy nevezzem : az első széria az idegbeteg
képeken hozza 2000 -es változatot is
de magyarázhatom a 03-04 már lidis felhasználok gépe, mint a 06-07 zx10 azé nem kő senkinek
ugyan az a lovacskák vannak benne,és mondom,következő évben már kapott moto módositást,finomitást,K3-4 jobb........ja és nincs K0 belőle csak K1-2 1000
iparkodom pipi drága hogy oda érjek, épp most kezdem........
a K0-2 sorozat az élvezet, kb mint a 04-05 zx10, a 03-04 már butított hogy tudja bármék lidis felhasználó tekergetni a gázkart.
a k1-2 még kiforratlan a blokk is,erő van csak az a darálós tiltás ne lenne K3-4 már teljesen totálisan jó
az pont 12 LÚ tehát gyengébb
tanulj fiam brútusz, mondaná nevelő apád vagy mentorod: fehércápa
ugyi mög montam és csak 12 lóval van elmaradva az enyim