Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csimbikém első jelei az öregedésnek
Amikor én annyi idős voltam mi te 3 nap után megráztam magam aszt mehetett tovább a buli
Viszont így 40 évesen ha kicsit félkerékre állok, másnap nehéz eldönteni, hogy mit hívjanak hozzám a mentőt vagy a papot
három nap kóma meg a sok hülye le szívott
tán megbicsaklottál-e
talán meg érem a reggelt

nem való mán az én szervezetemnek ezek a három napos tivornyák
Sziasztok!
Nemrég tulaja lettem egy 2000-es évjáratú 9-esnek.
Kerestem a topicban Service manualt, de nem igazán találtam, és így hirtelen nincs időm átolvasni a rengeteg hsz-t.
Esetleg van valakinek és megosztaná velem?
A 99-es C-é megvan, de az is németül.
csimbi tulélted a hétvégét?
Gondolom vida ildikót nem viszed ki
mer neki nincs vízuma
hat nem tudtatok----
a zx-12-hoz ajandekba kapol egy amcsi utat
csak meg nem tudom hogy kelet vagy nyugat
Képeket tudsz róla mutatni?
leömlő 15000 ft összekötő 10 000ft dob 10000ft.
Köszi meg is van. Illetve van még(korábban volt) Neked eladó gyári dobod akár komplett leömlővel együtt eladó ehhez a mocihoz?
csabd ki egy balossal a picsába,még hamar főnökösködik
egyforma a két tank, pöstön javítják, itt ha bírod a magazinba hogy tank javíátás akkor kidobja a csákó elérhetőségét.
2000-2001-es zx9r és 2002-2003-as zx9r tankja között van bármi féle eltérés? Mert az enyémből folyik a benzin és 2000-es évjáratú. Viszont amit találtam az ebay-en azt 2002-eshez írja ugyanabban a színben és ránézésre is ugyanaz. Esetleg tudtok valaki ajánlani aki foglalkozik ilyesmi javításával?
Bogyesz ne is mond
Tegnap mentem reggel melózni, este 7 körül hazaérkezek.
Na mondom a gyerek fürdetéséig levetem magam a tv elé az ágyamba egy kis parlamenti naplót nézni egy fél órácskát
Hát a rohadék kölök nem ott pöffeszkedik a foteljébe a szobámba az ÉN tv-m előtt és 5 hónapos létére 6 éves korhatáros mesét nézet vele az anyja én meg nem nézhetem ezmiatt a műsoromat Bezzeg neki mindent lehet
Mi ez ha nem negatív diszkrimináció
3
Ámerika? Mivan baz repülőt is vettél
motorkát én sem láttam már 7-ik napja ma akarok eggyet gurigázni,de anyi dolgom lenne.............meg beválaltam egy kis sikamikát is
ezzel az eggyel sem bir elbánni szerencsétlen,nemhogy még eggyel
én Vásárosnamémy,Ugornya,Tákos,Csaroda,Bereksurány,Márokpapi Tarpa Tivadar szakaszokon szédelgek......de ha lett volna CB-d akár ingyen is pofákolhattunk volna ha a közelbe vagy és esetleg átt zötyögtem volna amerre leszel de akkor malyd legközelebb
tehát vagy még bevállalsz egy + feleséget, vagy még egy gyereket és az azzal járó TEREMTÉSI élvezeteket.
hat ezt nem igazan linkekte beee
tiszaujv. nyiregyhaza,onnan fel zahony fele bundesz mert a HUGO igy olcsobb.nekunk JPS utan szamlaznak.
ma nincs motorolas a vojelolt jaguarjanak az agyat probaljuk rendbe rakni
2000diseel ford motor van benne,rakas xar de valami eletet kene bele lehelni