Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hoppá! és ezt megeszi egy mezei 143L karburátoros motor, vicc.
még pont szar szériát vettél mert k0-2 öl butít nyomorba dönt, a 3-4 már finomított változat az előzővel elforog driftel vagy letapad és keresed a baglyokat feelenget éred el.
Finoman, csokiztatom magam. Akkora erő van benne kitépi a karom.
na és hogy ment egyben épségben becsokizva vagy remegve lett vége?
Köfi! Most szálltam le róla.
Youtubon is nézem a kurva hirdetéseket, a tévébe is nézem. Ahova nézek mindenütt nézek! Vágod?

Bazd feljövök ide a forumra ahol nem fogok ilyet NÍzni oszt mit nízek hááá ezt! Hát ki van véletek a faszom! Zsídóskodtok már itt is? Nincs elég pénzetek? Nem loptatok még eleget?

El lehet innen tolni a biciklit!
jelentés a moderrrrrrátornak
fasza guglis szövegszerkesztős behúzós zsidó faszság.
szerintem húzz el a genybe buzikám.
Ez mi a lószar? Már hirdetni is lehet a topicokban? Hol vagy adminkám?
Helló,
Ennek célja, hogy tájékoztassa a nyilvánosságot, hogy Mrs Perouis Ovia, egy privát kölcsön hitelező nyit egy pénzügyi lehetőséget mindenkinek szüksége van anyagi támogatást. Adunk ki hitelt, 2% -os kamatláb az egyének, cégek és vállalatok szerint világos és érthető szabályait és feltételeit. lépjen kapcsolatba velünk ma e-mail címen: (perouisovia@gmail.com)
Gratula szép gépsárkány! csak kár hogy nem Kawasaki :)
,,ugyse tudlak kimagyarázni,,csak megjegyeztem hogy nem kérdeztél rá hogy mégis melyik lenne az az időpont ami a többségnek megfelel.. Mindegy,,,
mi is szeretünk pipi
Kivert kutya lettem.
Himi jelents beteget oszt gyere Majd mi adunk orvosi igazolást és a receptre is kiírunk valami gyógyító szert Bár igazán beteg csak másnap leszel
Nem mindenki csak hétköznap melózik? Nekem eddig volt 2 hétvégém az évből amit nem dolgoztam. Bár akkor meg itthon cseréltem a kerítéselemeket amit tavaly előtt decemberben már megvettem és még azóta se volt időm feltenni
Közvéleménykutatást? Az egyiknek ezért a másiknak azért nem jó az időpont. Tök mindegy milyen időpontra teszem mindenkinek sajnos nem tudok eleget tenni Egyébként ha jó emléxem 2 éve bogyesz a buliját éppen miattad tett át valami esküvőre mentél
Persze nem jöttél bogyeszhez
Na mindegy aki el tud és el akar jönni az ott lesz mindenkit szeretettel várok.
na a rosseb tudjalátod.........kamionról meg petyegteti lefele az utdijat,meg az egyébb nyalánmságokat............motornál nem tudom hogy van de ha neked bejött,vasárnapirány pest
Nem csak a gyorshajtásra gondolok hanem a pályamatricára. Én is belassítok ha rendőrt látok. Eddig még én is megúsztam.
mondjuk ez jó kérdés mert én se szoktam 120-al menni és még sosem kaptam csekket,ha jard van,akkor lasitok,vegy behuzódok kocsi mellé
Autópályán én nem szoktam motorra matricát venni. Szerintetek tényleg, sehol nem nézik a kamerák a hátsó rendszámot? Még nem kaptam büntetést. Vagy csak összegyűlytik és majd egyszerre jön?
akkor a kibukás szélén voltam, most már kerülöm a hajnalig szereldézést.
jaja,volt rá példa annó.........nagyon rendes volt tőle,és meg is vártunk,igaz horkantottál egész uton.........és rájöttem hogy jimy azért ment 400km-er kerülővel,hogy tudjál alukázni